Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Unutulmaz

Unutulmaz
Yağmur Kayıp ! Eda ve Harun’un acıyla sınavı devam ediyor!Büyük hesaplaşmanın zamanı geldi. "Unutulmaz", heyecan ve duygu yüklü yepyeni bölümüyle 16 Mart Çarşamba akşamı saat 23.00’de ATV’de!Unutulmaz(Yeni Bölüm)75. Bölüm Özeti:Kızlarının nasıl ve nerde olduğunu bilmeden yaşamak onları hiç olmadıkları kadar güçlü ve yakın kılmıştı

Yağmur Kayıp ! Eda ve Harun’un acıyla sınavı devam ediyor!

Büyük hesaplaşmanın zamanı geldi.

"Unutulmaz", heyecan ve duygu yüklü yepyeni bölümüyle 16 Mart Çarşamba akşamı saat 23.00’de ATV’de!

Unutulmaz

(Yeni Bölüm)

75. Bölüm Özeti:

Kızlarının nasıl ve nerde olduğunu bilmeden yaşamak onları hiç olmadıkları kadar güçlü ve yakın kılmıştır. Yaşama tutunmak için tek bir hedefleri vardır, ne olursa olsun kızlarını bulmak…

Ece, bir yandan Yağmur için endişelenirken bir yandan da abisinin planlarına engel olmaya çalışır. Saklanacakları çiftlikte Ece’yi beklerken bir sürpriz ile karşılaşırlar. Batu da intikamının en acısına hazırlanmaktadır.

Aras, fırsatı varken Batu’ya engel olmadığı için pişmandır.Aşk için her zaman karşı karşıya gelen iki erkek, bu kez Yağmur için yan yana mücadele ederken ,Eda gazetecilerin sorduğu bir soru ile yıkılır.

Diğer tarafta Cemil, ailesinin ondan saklamak için çok uğraştığı büyük sırla beraber daha da çaresiz ve üzgündür.

Kerem bıçakla Uğur’un karşısına çıkar.Cemil ölümle savaşını kazanabilecek mi yoksa Güler ailesi çok daha büyük bir acıyla mı sarsılacak?

Ece abisinden ve kaderinden kaçarken çok daha büyük bir acıya neden olacak.

Büyük hesaplaşmanın zamanı geldi .Yapım : Stil Medya

Yapımcı : Ahmet Bayram

Yönetmen : Cem Tabak

Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal, İhsan Aydın

Oyuncular : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Mert Yavuzcan (Batu), Anıl Çelik (Kerem), Deniz Kurt (Gülay), Ayça ޞahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Burak Güneş (Can), Nihat Alptuğ Altınkaya.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41131/unutulmaz.html