Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Master Chef Türkiye

Master Chef Türkiye
YENİMASTER CHEF TÜRKİYEShow Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. 50 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış

YENİ

MASTER CHEF TÜRKİYE

Show Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !

Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. 50 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.

İzmir, Ankara ve İstanbul’da yapılan elemelerle seçilerek Master Chef Türkiye’ye katılan yarışmacılar, yemek yapma konusundaki tüm hünerlerini milyonların gözleri önünde sergileyecek. Amatör olarak yemek yapan ve bu konuda kendilerine güvenen yarışmacılar, Türkiye’nin önde gelen isimlerinden oluşan jüri karşısında hem zor anlar yaşayacak hem de kendilerini sınayacak. Aynı zamanda yemek yapmanın püf noktalarını da öğrenecek olan yarışmacılar, sunum ve lezzet konusunda jürinin onayını alamazlarsa elenerek yarışmaya veda edecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.

"Master Chef Türkiye" 16 Mart Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41132/master-chef-turkiye.html