Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşk Bir Hayal

Aşk Bir Hayal
Miran’ın notunu gören Asmin çılgına dönüyor! Asmin’in kitabı basılıyor! Asmin’in kabus dolu günleri bu kitapla son bulacak mı?AޞK BİR HAYAL(Yeni Bölüm)Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı "Aşk Bir Hayal" yeni bölümü ile 20 Mart Pazar 20.00’de ATV’de!64. Bölüm: Fatma kabuslar g

Miran’ın notunu gören Asmin çılgına dönüyor! Asmin’in kitabı basılıyor! Asmin’in kabus dolu günleri bu kitapla son bulacak mı?

AޞK BİR HAYAL

(Yeni Bölüm)

Başrollerini Nehir Erdoğan, Orhan Kılıç ve Emre Kızılırmak’ın paylaştığı "Aşk Bir Hayal" yeni bölümü ile 20 Mart Pazar 20.00’de ATV’de!

64. Bölüm: Fatma kabuslar görmeye devam etmektedir. ޞahin ve nur hanım Fatma’nın yaşadıklarının kolay olmadığını onun gönderilmiş bir bahar dalı olduğunu konuşurlar.

Asmin defterine son noktayı koyar, Doktor Fikret’le birlikte yayın evine giderler.

Asmin’lerin bakıcısı arzu evde ki boşluğu fırsat bilip miranı eve davet eder. Miran bu teklifi memnuniyetle kabul eder. Asmin’in yaşadığı eve gideceği onun kokusunu duyacağı için heyecanlanmıştır.

Maryam evden kovulmasını intikamını bütün ev halkından almaya kararlıdır. Yapmadığı huysuzluk kalmaz. Evdeki herkesi bunaltır.

Miran bakıcı Arzu’nnu daveti üzerine Asmin’in evine gider. Arzu’nun boşluğundan faydalanarak Asmin’in odasına girer ve not bırakır. Asmin eve geldiğinde karşılaştığı manzara karşında şoka girer. Miran’ın bıraktığı notu bulunca çılgına döner. Miran’ın evlerine yatak odalarına kadar girmiş olması tekrar endişe duymalarına yol açar.

Nevin Miran’la Hasip’in konuşmalarını duyar. Bir kez daha miranın Asmin’e olan aşkından bahsetmesi üzerine aklına çirkin bir tuzak gelir ve hemen telefona sarılır.

Maryam’ın numara yaptığından şüphelenen ev halkı bir oyun hazırlarlar. Maryam bu oyundan habersiz huysuzluklarına devam eder. Asmin çocuklarını parka götürür. Parkta başına gelen olay üzerine soluğu emniyette alırlar.

ޞahin Fatma’ya evlenme teklif eder. Fatma’nın cevabı üzerine evde yapılan şık bir nikahla evlenirler. Nevin’in Asmin’e hazırladığı tuzaktan Miran’ın haberi olur. Yayınevi sahibi Asmin’i arayarak kitabının basılacağı haberini verir.Yapım : Erler Film

Yapımcı : Türker İnanoğlu

Yönetmen : Metin Balekoğlu

Senaryo : Mahinur Ergun

Oyuncular : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Sema), Kadir Turan (Abdo), Ali İpin (Baran), Müje Uzman (Ayfer), Berke Özcan(Memo/Küçük Altay), Ataberk Mutlu (Reşat), Efe Kılıç (Umut)

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41219/ask-bir-hayal.html