Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gülay Afşar ile Hafta Sonu

Gülay Afşar ile Hafta Sonu
GÜLAY AFޞAR ile HAFTA SONUHafta sonunun canlı, heyecanlı, keyifli programında Gülay Afşar, bu sabah oyuncu ޞafak Sezer ve Arzu Yanardağ, yeni albümüyle Funda Arar, Türkiye’deki birinci yılını kutlayan Vogue dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç ve erkek modası ile Özlem Çakır’ı konuk edecek. Kolpaçino-Bomba filmi ile geçen haf

GÜLAY AFޞAR ile HAFTA SONUHafta sonunun canlı, heyecanlı, keyifli programında Gülay Afşar, bu sabah oyuncu ޞafak Sezer ve Arzu Yanardağ, yeni albümüyle Funda Arar, Türkiye’deki birinci yılını kutlayan Vogue dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç ve erkek modası ile Özlem Çakır’ı konuk edecek.

Kolpaçino-Bomba filmi ile geçen hafta sinema salonlarında seyirci ile buluşan ޞafak Sezer ve Arzu Yanardağ, Gülay Afşar’ın sorularını yanıtlayacak, filmleri ve yeni projeleri hakkında bilgi verecek.Funda Arar, yeni albümüyle Pazar sabahı NTV izleyicileri ile buluşacak. Gülay Afşar, eğlenceli sohbetle renklenecek programda Funda Arar, söyleyeceği şarkılarla da Pazar sabahına neşe katacak.

Vogue, Türkiye’deki birinci yılını kutluyor. Genel Yayın Yönetmeni Seda Domaniç, Vogue Türkiye’nin yayın hayatındaki ilk yılını anlattığı "Cüretkar 1 Yıl" sergisini, Cuma gecesi organizasyonunu düzenledikleri İstanbul Shopping Fest’in (İSF) açılış gecesini anlatacak.

Programın bir başka konuğu Özlem Çakır ise bu yılın erkek modasını hem anlatacak, hem de gösterecek...

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41233/gulay-afsar-ile-hafta-sonu.html