Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bored To Death

Bored To Death
"Bored To Death"Aynı tas, aynı hamam2.SEZON BAޞLIYOR...Yazdığı ikinci romanı yayınevi tarafından reddedilen Jonathan Ames, Bored To Death’in yeni sezonunda bir yandan özel dedektifliğe devam ederken diğer yandan bir gece kursunda roman yazmak üzerine dersler vermeye başlıyor.Hafiyelik Cephesiİlk sezonda Jonathan, özel dedektiflik yapması içi

"Bored To Death"

Aynı tas, aynı hamam

2.SEZON BAޞLIYOR...

Yazdığı ikinci romanı yayınevi tarafından reddedilen Jonathan Ames, Bored To Death’in yeni sezonunda bir yandan özel dedektifliğe devam ederken diğer yandan bir gece kursunda roman yazmak üzerine dersler vermeye başlıyor.

Hafiyelik Cephesi

İlk sezonda Jonathan, özel dedektiflik yapması için ruhsatı olmamasına rağmen bir internet sitesine ilan vermiş ve tarifesinin oldukça ekonomik olmasından dolayı kendisine başvuranlar her geçen gün artmaya başlamıştı. En yakın arkadaşı Ray ve özellikle patronu George’un yaptıkları gereksiz müdahaleler hayatını daha da karmaşık bir hale getirse de Jonathan dedektif olarak ele aldığı olayları ikinci sezonda da çözmeyi başaracak. Onun olayların içinden nasıl olup da sıyrıldığı kendisi için bile tam bir muamma... Jonathan’ın yeni sezondaki ilk müşterisi, patronu George’un ezeli rakibi Richard Antrem olacak. Richard karısının kendisini aldattığından şüpheleniyor ve bu işi aydınlaması için Jonathan’a başvuruyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41276/bored-to-death.html