Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Master Chef Türkiye

Master Chef Türkiye
YENİ BÖLÜMMASTER CHEF TÜRKİYEShow Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. 50 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim y

YENİ BÖLÜM

MASTER CHEF TÜRKİYE

Show Tv Türkiye’nin Master Chef’ini Seçiyor !

Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor. 50 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.

Yarı finalde 50 kişi olan yarışmacılar, elenerek 22 kişi kalacak ve finalde birbirleriyle kıyasıya rekabet edecek. Yarışmacılar, jürinin örnek olarak yaptığı Türk ve dünya mutfağından seçme yemekleri, kendilerine ayrılan süre içinde, hata yapmadan hazırlamaya çalışacak. Bu sırada sürekli olarak kendilerini denetleyecek olan jüri üyeleri, yanlış yapılan her konuda yarışmacılara müdahale edecek. Daha sonra yarışmacıların hazırladıkları yemeklerin tadına bakacak olan jüri üyeleri, geçer not alamayan yarışmacıyı eleyecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.

"Master Chef Türkiye" 22 Mart Salı ve hafta içi her gün saat 17.00’de Show Tv’de…

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41279/master-chef-turkiye.html