Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Küçük Sırlar

Küçük Sırlar
KÜÇÜK SIRLARޞimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli. Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Çarşamba akşamları Star TV’de!34.bölüm:Heves’in yaptığı casusluğu fark eden Çet, Ayşegül&r

KÜÇÜK SIRLAR

ޞimdilik sırları küçük, oyunları eğlenceli. Oysa harikalar diyarında her şey tozpembe değil...

Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu gibi isimlerin paylaştığı Küçük Sırlar, Çarşamba akşamları Star TV’de!

34.bölüm:

Heves’in yaptığı casusluğu fark eden Çet, Ayşegül’ü alt etmenin keyfini yaşamaktadır. Diğer yandan Ayşegül paranın kaynağına ulaşmak için yeni bir plan yapar; Cem Aslan’a yakınlaşacaktır.

Demir’in artık yalnız olduğunu ve onun peşine düştüğünü anlayan Su, onu kıskandırmaya başlar. Artık sıra Su’dadır ve Demir’i süründürecektir. Demir ise Su’nun sevgilisi olup olmadığını anlamak için çeşitli planlar yapmaya başlar.

Arzu giderek Ceyla’yı kendine yakın hissetmektedir. Beraber takılmaya devam ederler. Ceyla Ali’yle tüm muhabbetinin bittiğini sanmaktadır. Ama hiç beklemediği bir anda Ali ona ufak bir adım atar. Bu arada Ali’nin eğlencesi gitgide bir bağımlılığa dönüşmektedir. Kazanmaya alışan Ali’ye bir el dahi olsa kaybetmek çok koyar.

Çet ve Cem Aslan barı açmayı başarırlar. Ayşegül barın açılışına Cem Aslan’ın davetlisi olarak gelir. Çet onları gördüğünde gerilir. Cem Aslan’ı uyarmaya çalışır fakat Cem Aslan Ayşegül’ün gözünün içine bakmaktadır. Ayşegül Cem Aslan’ı konuşturmayı başarırsa bu Çet’in felaketi olacaktır ve tehlike gittikçe artmaktadır.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41285/kucuk-sirlar.html