Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Spartacus

Spartacus
"Spartacus: GODS OF THE ARENA"İlk Kez Dizi ve Çizgi Roman Aynı Anda!Yeni karakterler ve akıl almaz mücadelelerin yer aldığı Spartacus: Gods of the Arena, Spartaküs’ün başkaldırdığı çarpık düzenin nasıl geliştiğini ekranlara taşıyor. Spartaküs’ün henüz ayak basmadığı Batiatus’un Gladyatör Okulu, zevk ve sefa düşkünü şampiyonu Ganni

"Spartacus: GODS OF THE ARENA"

İlk Kez Dizi ve Çizgi Roman Aynı Anda!

Yeni karakterler ve akıl almaz mücadelelerin yer aldığı Spartacus: Gods of the Arena, Spartaküs’ün başkaldırdığı çarpık düzenin nasıl geliştiğini ekranlara taşıyor. Spartaküs’ün henüz ayak basmadığı Batiatus’un Gladyatör Okulu, zevk ve sefa düşkünü şampiyonu Gannicus’un omuzlarında yükselişe geçiyor.

4.Bölüm’de:

Genç ve yaşlı Batiatus arasındaki güç mücadelesi arenayı derinden sarsmaktadır. İki tarafın da destekçileri ayrılmıştır. Lucretia istemeden de olsa kocasının tarafında yer alırken onun riskli planlarını kabul etmek zorunda kalır. Batiatus açılış oyunlarında yer alabilmek için her yolu denerken Titus okulu eski günlerine kavuşturmak istemektedir. Genç Batiatus babası ile birlikte evden uzaklaşırken Lucretia kocasının amacına ulaşabilmesi için çalışmaktadır. Ancak kendisini bekleyen sondan habersizdir. Batiatus ise sonunda zor bir seçim yapmak zorunda kalır.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41391/spartacus.html