Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Hanımın Çiftliği

Hanımın Çiftliği
Güllü, Orhan’ın intihar etmesi ve sonsuza dek hayatından çıkmasının ardından, çiftliğe geri dönüyor ve yaşamına kaldığı yerden devam etmek istiyor.

Güllü çiftliğe dönüyor 
Kanal D’nin, başrollerinde Özgü Namal, Caner Cindoruk ve Ebru Özkan’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Hanımın Çiftliği”nin bu bölümünde; Güllü, Orhan’ın intihar etmesi ve sonsuza dek hayatından çıkmasının ardından, çiftliğe geri dönüyor ve yaşamına kaldığı yerden devam etmek istiyor.
Güllü, Orhan’ın intihar etmesi ve sonsuza dek hayatından çıkmasının ardından, yaşamına kaldığı yerden devam etmek istemektedir.
Halide ve Ekrem’se tedirgindir. Zira Güllü, Orhan’a yardım ve yataklık ettiklerini bilmektedir.
Halide’nin başı Ali İhsan’la da derttedir. Adam evine kadar gelip yeğeni için kan parası istemiş, aksi halde bedel olarak yeğenini alacağını söylemiştir.  
Fakat Güllü, Halide ve Ekrem’i ele vermeyecektir. Çünkü başka planları vardır.
Halide kan parasını bulmak için çaresizce çabalarken, Ramazan, teyzesinin onun başını da belaya soktuğunu öğrenip ne yapacağını bilemez hale gelir. Kaçıp gitmek mi, yoksa kalıp mücadele etmek mi yeğdir?


Yapım        : Gold Film / Faruk Turgut
Yönetmen    : Adnan Güler
Senaryo    : Nuran Evren Şit - Elif Umsan Ergüden
Müzik        : Mazlum Çimen
Oyuncular    : Özgü Namal (Güllü), Caner Cindoruk (Kemal), Ebru Özkan (Halide), Mahir Günşıray (Ekrem ), Gözde Kansu (Seher), Necip Memilli (Ramazan), Işık Aras (Seyyare), Can Kolukısa (Yasin Ağa), Evrim Solmaz (Gülizar), Hakan Boyav (Berber Reşit), Mehmet Çevik (Cemşir), Haki Biçici (Hamza ),  Zuhal Gencer Erkaya (Zehra), Nazan Ayaz (Hacer), Ali Düşenkalkar (Kabak Hafız), Tuğçe Ersoy (Pakize), Burç Kümbetlioğlu (Ahmet), İmer Özgün (Fattum), Kadir Özdal (Yılmaz), Barış Çakmak (Selim), Turgut Bağır (Muhsin Usta)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41623/hanimin-ciftligi.html