Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İzmir Çetesi

İzmir Çetesi
Cemal sadece kilitlerini değiştirmek için gittiği evde kendini bir trajedinin ortasında bulur. Mağdur bir kadını koruma içgüdüsüyle olayın peşine düşer. Tek başına baş edemeyeceğini anlayınca Selami ve Ateş’i de olaya dahil eder.

İZMİR ÇETESİ
Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece’nin paylaştığı, İzmir Çetesi Cumartesi günleri, 20.00’da Star TV’de.
8.bölüm özeti:
Cemal sadece kilitlerini değiştirmek için gittiği evde kendini bir trajedinin ortasında bulur.  Mağdur bir kadını koruma içgüdüsüyle olayın peşine düşer. Tek başına baş edemeyeceğini anlayınca Selami ve Ateş’i de olaya dahil eder. Ama bu kez yutabileceklerinden çok daha büyük bir lokma ısırmışlardır.  
Bu arada Duru ve Mira da Cemal ve Katya’nın evlilik hazırlıklarına kafayı takmışlardır. Ne Katya, ne Cemal onları durdurmayı başaramaz.
Selami Duru’nun kalbini kazanmak için bu kez Ateş’in aracılığıyla Mira’dan yardım ister. Selami’nin duygularının samimiyetine inanan Mira Duru’yu ondan habersiz düzenledikleri pikniğe götürür. Ancak Duru ‘nun her şeyden habersiz gittiği piknikte onu Selami’den daha kötü bir sürpriz beklemektedir.


YAPIMCI    : Pastel Film – Yaşar İrvül
YÖNETMEN    : Yıldız Hülya Bilban
SENARYO    : Alican Yaraş
MÜZİK    : Aria, Bora Ebeoğlu, Cengiz Onural, Cenk Erdoğan, Ceyda Pirali
OYUNCULAR    : Kadir İnanır (Cemal Baba), Mustafa Üstündağ (Selami), Kenan Ece (Ateş), Oya Unustası (Duru), Mira (Selin Şekerci), Lila Gürmen (Katya), Ani İpekkaya (Mahmure), Erkan Sever (Komiser Zeki)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41652/izmir-cetesi.html