Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu
Polat Alemdar’ın helikopterle Ersoy’un mekanını basması üzerine büyük bir çatışma çıkar. Ersoy Ulubey, son anda Polat’ın elinden kurtulur.

POLAT, ERSOY’A BASKIN DÜZENLİYOR! FAKAT ERSOY’UN DARBE PLANINDAN HABERDAR DEĞİL…
YİNE NEFESLER TUTULACAK, TÜM TÜRKİYE ATV EKRANLARINA KİLİTLENECEK!
 “KURTLAR VADİSİ PUSU”
(Yeni Bölüm)
Solukları kesecek yeni bölümü ile “Kurtlar Vadisi Pusu” 21 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de ATV’de...
29. bölüm özeti:
Polat Alemdar’ın helikopterle Ersoy’un mekanını basması üzerine büyük bir çatışma çıkar. Ersoy Ulubey, son anda Polat’ın elinden kurtulur.
Haşim Ağa’yı alan Memati ve Abdülhey onu intikamını alması için Memduh Baba’ya götürürler. Ancak Memduh Baba, Haşim Ağa’yla ilgili kimsenin beklemediği bir karar verir. Bu karara sürpriz bir isimden itiraz gelecektir. 
Polat, her yönden Ersoy’a saldırmış, şimdi onun hareketini beklemektedir. Bu arada itirafçıdan bekledikleri haber gelir. Polat Alemdar, Ersoy’a son bir baskın daha düzenleyecektir.
Ersoy Ulubey ise, Polat’a büyük bir darbe vurmaya hazırlanmaktadır…


Yapım    : Pana Film
Yapımcı    : Raci Şaşmaz
Senaryo    : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Yönetmen    : Selahattin Sancaklı
Oyuncular    : Necati Şaşmaz – Gürkan Uygun – Kenan Çoban – Ayşe Çiğdem Batur – Erhan Ufak Erdem Ergüney – Emin Olcay – Serpil Tamur Osman Wöber – Sema Şimşek Hakkı – Ali Sürmeli – Bora Sivri – İpek Tenolcay – Ceren Olcayto – Mesut Akusta – Ümit Acar – Payidar Tüfekçioğlu – Neco – Osman Soykut – Erdal Küçükkömürcü – Namık Kemal Yiğittürk – Halil İbrahim Kalaycıoğlu – Tarkan Tüzmen – Cahit Şaher – Volkan Özgömeç – Yılmaz Meydaneri –Saydam Yeniay – Şahin Çelik – Gülçin Çakır – Görkem Sevindik – Pınar Tuncegil – Şafak Başkaya – Aysun Güllük – Adnan Erdoğan – Oktay Dal– Cahit Kayaoğlu ve Can GürzapSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/41768/kurtlar-vadisi-pusu.html