Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Çocukları Anlamanın Püf Noktaları” çok sayıda çocuğun katılımıyla uygulamalı olarak anlatılacak.

 “Doktorum
“Çocukları Anlamanın Püf Noktaları”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Çocukları Anlamanın Püf Noktaları” çok sayıda çocuğun katılımıyla uygulamalı olarak anlatılacak. 
Konuk uzman, Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin, konuk çocuklarla sohbet edip onların sorularını yanıtlayacak. Stüdyoda bulunan anneler de zaman zaman çocuklarıyla olan iletişimleri konusunda Prof. Dr. Sabiha Paktuna’ya sorular soracak.    
Çocuklarla ilginç diyalogların yaşanacağı Doktorum, 23 Nisan Çocuk Bayramı öncesi çocukların sesine kulak verecek. Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin ayrıca telefonla programa bağlanan izleyenlerin de sorularını yanıtlayacak.
Programda ayrıca, inatçı çocuklarla, üstün zekalı çocuklarla, yalana sığınan çocuklarla nasıl iletişim kurulacağı, onların gelişimine nasıl yardım edileceği de ele alınacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41789/doktorum.html