Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ezo Gelin

Ezo Gelin
Ezo gece yarısı çalan zille yatağından fırlar.. Macit ve Ebe Ana'da fırlamış kapıyı açarlar. Meryem, ağlayarak kapıda karşılarındadır. Recep'ten kaçmıştır. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuştur. Babasının zoruyla Silahtarla evlenmemek için onu kandıran Recep'in kucağına düşmüştür. Meryem, Recep'i de istemez. Onun kalbi hala Ali'de dir. Recep, acı içinde Meryem'in peşindedir...

Ezo Gelin

20:00 Yerli Dizi  Ezo Gelin 
 
23. BÖLÜM
 
Ezo gece yarısı çalan zille yatağından fırlar.. Macit ve Ebe Ana'da fırlamış kapıyı açarlar. Meryem, ağlayarak kapıda karşılarındadır. Recep'ten kaçmıştır. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuştur. Babasının zoruyla Silahtarla evlenmemek için onu kandıran Recep'in kucağına düşmüştür. Meryem, Recep'i de istemez. Onun kalbi hala Ali'de dir. Recep, acı içinde Meryem'in peşindedir. Silahtar da Meryem'den vazgeçmeyecektir. O gece Ebe Ana'nın evinde kalan Meryem'e Ezo, yeni bir yer bulmak zorundadır. Ebe Ana, Recep'in korkusundan Meryem'i istemez. Ezo, Meryem'i sığınma evine yerleştirir..

Ballı Ağa Ömer'in kamyonlarının başına gelenlerden kuşkulanır. Şöförü sıkıştırınca duyduklarından şok olur. Oğlu Recep işin içindedir. Bunu duyunca yıkılır. Şöförler, kamyonları parçalayarak parçaları Irak'ta satmıştır. Recep'in peşine düşer. Karanlık bir sokakta Recep'i görür. Bir anormallik vardır. Recep'in davranışlarını beğenmez. Dr. Emre'ye giderler. Recep hastaneye yatmalıdır. Ballı Ağa inanamaz onun oğlu akıl hastanesine mi yatacaktır..


Ömer perişandır. Beş parasız kalması bir yana son günlerde Ezo'nun yanında gördüğü Bozan'a içten içe fena bozulmaktadır. Bu böyle olmayacaktır. Ezo'yu yalnız bulacak konuşacaktır. Kıskançlıktan çıldıran Ömer Ezo ile tartışmaya başlar aynı anda lokantaya giren Bozan, Ömer'e bıçak çeker. Ezo araya girer ve Bozan'ı engeller. Ezo'nun sözünü dinleyen Bozan dışarı çıkar.. Yine olan olmuş Ezo ile Ömer kavga etmiştir..Ezo gözünden akan bir damla yaşı siler..


Hastaneden kaçan Recep, Meryem'in peşinde her yeri arar. Umutsuzdur. Ballı Ağa, Recep'in yaptıklarını temizlemek için Ezo'ya olanları anlatır. Ömer'in zararını karşılayacak çeki Ezo'ya verir. O'da Ömer'e götürüp çeki verir. İkisi de ne yapacağını bilemez.


Zehirli baklavayı getiren kadının Fatma'nın yanında çalışan İkbal olduğu öğrenilir. Bütün bunların arkasında Fatma mı vardır.

Ezo bunu çözecektir!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/4180/ezo-gelin.html