Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Lale Devri

Lale Devri
Necip’in babası olduğunu ve yıllarca kandırıldığını öğrenen Çınar mahvolmuştur. Ortadan kaybolur. Kimse ona ulaşamamaktadır. Herkes gibi Toprak’ta Çınar’ı bulmaya çalışmaktadır.

LALE DEVRİ
Necip’in babası olduğunu ve yıllarca kandırıldığını öğrenen Çınar mahvolmuştur. Ortadan kaybolur.  Kimse ona ulaşamamaktadır. Herkes gibi Toprak’ta Çınar’ı bulmaya çalışmaktadır.
Necip ve İkbal’i öğrenen Nedret, çok öfkelenmiştir ve yalıyı terk eder. Reyhan ise bu durumu kendi lehine kullanmaya karar vermiştir. Herkese destek olmaya çalışır, abisiyle arasını iyi tutarak ve şirkette istediği konuma gelmeyi planlamaktadır.
Toprak, Çınar’ı bulmayı başarır, onu dinler destek olmaya çalışır, fakat eve dönmeye ikna edemez. Çınar yalıdakilerin yüzünü görmek istememektedir, otelde kalacaktır.  Toprak onu otele bırakıp yalıya döner. Bunları öğrenen İkbal, Toprak’ı otele geri gönderecektir.
Karısının yanında huzur bulduğunu anlayan Çınar için o gece dönüm noktası olacaktır.  Karısı ve kızını alarak yalıyı terk etmeye karar vermiştir. Amacı her türlü beladan entrikadan uzak huzurlu bir hayat kurmaktır, herkesten gizli hazırlıklara başlar ama Yeşim’in buna izin vermeye hiç niyeti yoktur.


YAPIM: AVŞAR FİLM
YAPIMCI: ŞÜKRÜ AVŞAR
YÖNETMEN: YASİN USLU
SENARYO: SEMA ERGENEKON-EYLEM CANPOLAT
GENEL KOORDİNATÖR: ERKAN AKIN
MÜZİK: CEM ERMAN
OYUNCULAR
ÇINAR ILGAZ- TOLGAN SAYIŞMAN
YEŞİM TAŞKIRAN- SERENAY SARIKAYA
ZÜMRÜT TAŞKIRAN- HATİCE ARSLAN
İKBAL- GÜL ONAT
NECİP- KENAN BAL
EKREM- HAKAN PİŞKİN
MERT- SERTAÇ TARTAN
KEREM- ALİ AYKUT YILMAZ
ŞEFİK- ERDAL BİLİNGEN
YUSUF- EGE ARDIÇ
MEHMET- GÖKHAN ATALAY
REYHAN- AYTEN SOYKÖK
ECE- AÇELYA ELMAS
BEHİYE- SERRA YILMAZSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/41985/lale-devri.html