Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bugün Ne Giysem?

Bugün Ne Giysem?
Show TV ekranlarının beğeniyle izlenen yarışması “Bugün Ne Giysem?”, hafta içi her gün izleyicisiyle buluşuyor. Yarışmanın bu haftaki konuk jüri üyesi; Hürriyet Gazetesi Yazarı Cengiz Semercioğlu’ydu.

YENİ BÖLÜM
BUGÜN NE GİYSEM?
“BUGÜN NE GİYSEM?”’DE SÜRPRİZ KONUK CENGİZ SEMERCİOĞLU’NDAN MODA YORUMLARI
Show TV ekranlarının beğeniyle izlenen yarışması “Bugün Ne Giysem?”, hafta içi her gün  izleyicisiyle buluşuyor. Yarışmanın bu haftaki konuk jüri üyesi; Hürriyet Gazetesi Yazarı Cengiz Semercioğlu’ydu. Eleştirileri ve yazılarıyla tanınan magazin dünyasının ünlü yazarlarından Cengiz Semercioğlu’nun katıldığı ‘Bugün Ne Giysem?’ 13 Haziran Pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanacak.
TESPİTLERİ JÜRİYİ ŞAŞIRTTI
Yarışmacıların giyiniş tarzlarındaki eksiklikleri eleştiren jüri üyeleri, Cengiz Semercioğlu’na da fikrini sordu. Yaptığı eleştirilerle modaya olan düşkünlüğünü ve ilgisini de gözler önüne seren Cengiz Semercioğlu, jürinin beğenisini kazandı.
IVANA SERT’İN GÜZELLİĞİNE ÖVGÜ
Eğlenceli yapısıyla da stüdyoda neşeli anlar yaşatan Cengiz Semercioğlu, Ivana Sert’in güzelliğini es geçmedi. Ivana Sert’i güzel bulduğunu söyleyen Semercioğlu, programı ne kadar beğendiğini de söyledi. Jüriyle birlikte yarışmacıları değerlendiren Cengiz Semercioğlu’yla “Bugün Ne Giysem?” seyircisini ekran başına kilitleyecek.
Caner Erdem yönetimindeki Show Tv İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan “Bugün Ne Giysem?” 13 Haziran Pazartesi günü saat 16.30’Da Show Tv ekranlarında olacak..
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43059/bugun-ne-giysem.html