Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Babam Sağolsun

Babam Sağolsun
Üniversite sınavlarına hazırlanan Deniz’in rahat ders çalışması için evde sıkıyönetim ilan edilir. Hayriye, Deniz için diyet listesi hazırlayıp adaklar adar. Diğer tarafta Osman, ‘’sınavın şifresi bende’’ diyerek ortaya bir yalan atar ve herkesi inandırır.

EVDE SINAV STRESİ
“BABAM SAĞOLSUN” kahkaha dolu yeni bölümü ile  19 Haziran Pazar  20.00’de atv’de!
BABAM SAĞOLSUN
(Yeni Bölüm)
6.Bölüm
Üniversite sınavlarına hazırlanan Deniz’in rahat ders çalışması için evde sıkıyönetim ilan edilir. Hayriye, Deniz için diyet listesi hazırlayıp adaklar adar. Diğer tarafta Osman, ‘’sınavın şifresi bende’’ diyerek ortaya bir yalan atar ve herkesi inandırır. Ama Osman’ın bu kötü şakası herkesi mutsuz edecektir.
İlişki uzmanı uçan makas Hayri, İsmail’in Tuğba’ya açılamamasını kafaya takar. İsmail’e derin tecrübelerini aktarırken terzi Mehmet onları duyar ve durumu yanlış anlar. Karnesi kötü gelen Eda’nın durumu ailedekileri üzer. Onun yüzünü güldürmek için ise Taci devreye girer.
Ve babalar günü… Ali usta babalar gününde hatırlanmadığını düşünürken evdekilerin süprizi karşısında mutluluktan ne yapacağını bilemez….YAPIM         : MinT YAPIM
YÖNETMEN     : UMUT GELGÖR
SENARYO         : MURAT ARAS
MÜZİK        : AYDIN SARMAN, BURCU GÜVEN
OYUNCULAR     : SETTAR TANRIÖĞEN, MELEK BAYKAL, EMEL MÜFTÜOĞLU, NEJAT BİRECİK, GÜZİN USTA, AYBERK ATİLLA, GONCAGÜL SUNAR, NECMİ YAPICI, UMUT KURT, AYLİN KONTENTE, BURCU ALTIN, BAŞAR DOĞUSOY, ÇAĞLA ÇAKARSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/43200/babam-sagolsun.html