Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bizim Doktorlar

Bizim Doktorlar
Bizim Doktorlar’da her Pazartesi günü bel ve boyun ağrıları, fıtık problemleri, ağrı ve fıtıklardan korunmak için yapılması gerekenler ve mikro cerrahi tedavi yöntemi konuşuluyor. Op. Dr. Gökhan Özçınar bugünkü programda önemli bilgiler veriyor ve izleyicilerden gelen soruları cevaplıyor.

BEL VE BOYUN FITIĞI PROBLEMLERİNDE YENİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Sunuculuğunu Nur Viral ve Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’da her Pazartesi günü bel ve boyun ağrıları, fıtık problemleri, ağrı ve fıtıklardan korunmak için yapılması gerekenler ve mikro cerrahi tedavi yöntemi konuşuluyor. Op. Dr. Gökhan Özçınar bugünkü programda önemli bilgiler veriyor ve izleyicilerden gelen soruları cevaplıyor.
Sağlık konusunda uzman konukların bilgiler verdiği program Bizim Doktorlar haftanın ilk günü önemli konularla ekrana geliyor. Programda Op. Dr. Gökhan Özçınar bel ve boyun fıtığı problemleri ve tedavi yöntemleri konusunda akıllara takılan soruları cevaplıyor. Gökhan Özçınar, fıtık olmamak için alınacak önlemleri, tanı ve tedavi sürecinin nasıl olacağını, hastalıkla ilgili önemli bilgileri ve mikro cerrahide kullanılan en son yöntemleri ve tedavi tekniklerini izleyicilerle paylaşıyor. İzleyiciler bel ve boyun fıtığı hakkında merak ettikleri konuları, tedavi yöntemlerindeki son gelişmeleri canlı yayında Op. Dr. Gökhan Özçınar’a soruyor. Hasta ve uzmanların buluştuğu sağlık programı Bizim Doktorlar sağlık dağıtmaya devam ediyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43206/bizim-doktorlar.html