Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Survivor Ünlüler-Gönüllüler

Survivor Ünlüler-Gönüllüler
Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa şartlarında gerçekleşen Survivor’da Ünlüler-Gönüllüler arasındaki rekabet, Kıbrıs’ta yapılacak olan büyük finalle son bulacak. Cumartesi günü açıklanacak olan sms oylamasıyla birlikte Taner ya da Taçmin yarışmaya veda edecek.

FİNAL
SURVIVOR
SURVIVOR’DA BÜYÜK FİNAL !
Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl 4’ncüsü düzenlenen “Survivor” bu akşam  heyecan dolu final bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak.
Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu doğa şartlarında gerçekleşen Survivor’da Ünlüler-Gönüllüler arasındaki rekabet, Kıbrıs’ta yapılacak olan büyük finalle son bulacak. Cumartesi günü açıklanacak olan sms oylamasıyla birlikte Taner ya da Taçmin yarışmaya veda edecek. Kalan yarışmacı da Nihat Doğan ve Derya Büyükuncu ile finalde olacak. Halkımız KKTC’de büyük finalde yer alacak yarışmacıyı seçecek.
Survivor Ünlüler-Gönüllüler’in büyük finali 20 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv     ekranlarında sizlerle olacak...
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/43210/survivor-unluler-gonulluler.html