Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gecenin Mikrofonu

Gecenin Mikrofonu
Programın bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Ebru Yaşar. Yaşar, “Delidir” isimli yeni albümünden söylediği birbirinden özel parçalarıyla ve çok özel sohbetiyle programa konuk oluyor.

GECENİN MİKROFONU’NUN BU HAFTAKİ KONUĞU ÜNLÜ ŞARKICI EBRU YAŞAR
Radyoculuk dünyasının ünlü isimleri Erkan Koç, Ali Şentürk(Afrikalı Ali) ve Şener Duran(Gönül dostu Şener) “Gecenin Mikrofonu”yla Kanal 7’de. Programda ünlü radyocular, birbirinden özel konuklarıyla keyifli sohbetler gerçekleştiriyor. Programın bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Ebru Yaşar. Yaşar, “Delidir” isimli yeni albümünden söylediği birbirinden özel parçalarıyla ve çok özel sohbetiyle programa konuk oluyor.
İlk müzikal projeleri ‘Radyocularla Meşkhane’ isimli albümlerini kısa süre önce piyasaya sunan ünlü radyoculardan üçü yeni projeleri için bir araya geldi. Gecenin Mikrofonu adıyla ekrana gelen programda ünlü radyocular her Perşembe ünlü konuklarıyla renkli ve eğlenceli bir içerikle Kanal 7’de.
Müzik sektörüne çaldıkları şarkılarla yön veren ünlü radyocular, kısa süre önce kendi seslendirdikleri şarkılarla dinleyicileriyle buluştu. Albümlerinin ardından bir araya gelen ünlü radyocular birlikteliklerini Kanal 7’de “Gecenin Mikrofonu” programında sürdürüyorlar. Keyifli ve eğlenceli programın bu haftaki konuğu ise şarkılarıyla büyük beğeni toplayan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar. Yaşar, yeni albümünden çok özel parçalarını seslendirirken aynı zamanda radyocularla samimi bir sohbet ekrana gelecek.
Ünlü radyocular Erkan Koç, Ali Şentürk ve Şener Duran’ın birlikte sunduğu Gecenin Mikrofonu her Perşembe saat 23.30’da Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44026/gecenin-mikrofonu.html