Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sahur Vakti

Sahur Vakti
Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar, Ramazan ayına özel bir sohbet ve Ramazana özel yaşanan tüm güzellikler Kanal 7 ekranlarından izleyenlere ulaşıyor.

ÖMER DÖNGELOĞLU GÖNÜLLERİNİZE SESLENEN ANLATIMIYLA SAHUR VAKTİNİZİ RENKLENDİRİYOR
Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımıyla Asr-ı Saadet yaşamına ve Ramazana özel tüm güzellikler Sahur Vakti’nde Kanal 7’de…
Ramazan ayının coşkusu özel bir programla Kanal 7 ekranında yaşatılıyor. Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar, Ramazan ayına özel bir sohbet ve Ramazana özel yaşanan tüm güzellikler Kanal 7 ekranlarından izleyenlere ulaşıyor. Sahur Vakti’nde konukların okuduğu Kur’an-ı Kerim, naat ve ilahilerle sahurun bereketi Kanal 7 ekranından izleyicilerle buluşuyor.
Sahur Vakti’nde İslam tarihinden çarpıcı kesitler Ömer Döngeloğlu’nun akıcı anlatımıyla Ramazan boyunca Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti programında ekrana geliyor… Asr-ı Saadet yaşamının detaylarını bütün güzellikleriyle ortaya koyan çarpıcı sohbetiyle Ömer Döngeloğlu sahurunuzu manevi bir şölene çeviriyor. Konukların okuduğu Kur’an-ı Kerim, naat ve ilahileriyle renklenen gecenin bereketi, Ramazan ayının gelişiyle birlikte yaşanan coşku ve manevi atmosfer programda yaşatılıyor.
Tasavvuf müziğinin yüreklere işleyen nağmeleri, gönülleri fetheden ilahiler Sahur Vakti özel yayınıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Kur’an-ı Kerim’le başlayan sahur, dualar ve ezanla son buluyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44099/sahur-vakti.html