Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Profesyonel

Profesyonel
Profesyonel bir yaşama giden yolda gençlerin eğitim ve bölüm tercihlerini mesleki bir seçim olarak ele alan Profesyonel, meslek seçiminde ilk adım olan üniversite ve yüksek öğrenim programlarını, aktarmaya devam ediyor.

Uçak Mühendisliği ve İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay ve Uçak Bilimleri Fakültesi
Profesyonel

Profesyonel bir yaşama giden yolda gençlerin eğitim ve bölüm tercihlerini mesleki bir seçim olarak ele alan Profesyonel, meslek seçiminde ilk adım olan üniversite ve yüksek öğrenim programlarını, bu programlarda verilen eğitimi, eğitim sürecinde yaşanılanları; öğrenci, akademi ve mezunlar üzerinden aktarmaya devam ediyor.
Profesyonel, bu hafta “Uçak mühendisliği” mesleğini ve İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay ve Uçak Bilimleri Fakültesi’ni tanıtıyor.
Programda; eğitim içeriği, bu süreçte yaşanılanlar, kariyer planları, hedefler, mesleki imkânlar; kısacası yanıt bulması gerekli görülen tüm sorular yer alırken, öğrenci ve akademisyenlerden görüşler de ekranlara yansıtılıyor. Programda deneyimli bir isim, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdürü Doç. Dr. İsmail Demir’le yapılan söyleşi de yeralıyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44102/profesyonel.html