Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > En Son Ne Olur

En Son Ne Olur
Teyo Pehlivan ve Karısı Seher, yastık altı birikimleriyle “Hayrını Gör Pazarlama” şirketini kurmuşlardır… İl il, kasaba kasaba dolaşıp insanların ihtiyaçlarına göre ürünler pazarlıyorlardır.

BÜTÜN KARAKTERLER KENDİLERİNİ AYNI EVDE AYNI BELANIN İÇİNDE BULUR
Kanal 7 ekranlarında eğlenceli bir seyirlik; En Son Ne Olur… Erzurum’lu Teyo Pehlivan(Cumhur Seval), Karadenizli Taci(Ömer Naci Boz) ve Trakyalı Seher(Özlem Çevik), yeni maceralar için kolları sıvarlar. Bu haftaki yeni bölümde bütün karakterler kendilerini aynı evde aynı belanın içinde bulurlar. En Son Ne Olur dördüncü bölümüyle Pazartesi 23.20’de Kanal 7’de.
Teyo Pehlivan ve Karısı Seher, yastık altı birikimleriyle “Hayrını Gör Pazarlama” şirketini kurmuşlardır… İl il, kasaba kasaba dolaşıp insanların ihtiyaçlarına göre ürünler pazarlıyorlardır. Bu işte kendilerine Karadeniz bölgesinin pratik zekâsını bütün benliğinde barındıran Taci yardımcı oluyordur… Taci, sevdiği kızla bir an önce evlenebilmesi için acilen para biriktirmesi lazımdır. Her şey güzel başlar ama istedikleri gibi gitmez... Her gittikleri kasabada başlarını bir belaya sokup türlü türlü maceralar yaşarlar…
Dizinin dördüncü bölümünde, Emin ve Selim bir kayıp ilanı görür. Kayıp ilanındaki kişi Emin’e çok benzemektedir. Bu durumdan faydalanmak isteyen Selim, Emin’e makyaj ve kostüm yardımıyla kayıp ilanındaki kişiye iyice benzetir ve büyük ödülün peşine düşerler. Teyo ve Taci para kazanmak için kasabanın önde gelen ailelerinden birinin oğlunun doğum gününe palyaço kıyafetleriyle gider. Bu arada Seher mahallenin kadınlarına satış yapmak için hipnoz yöntemini kullanmaya karar verir. Emin ve Selim kayıp ilanı veren kişinin evine geldiklerinde büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Mirasından pay almak isteyen belalı oğlu babasını evinde saklamaktadır ve numaradan kayıp ilanı vermiştir. Babasının mirasından pay almak isteyen belalı oğul babasından imza almak için Seher’in hipnoz yönteminden faydalanacaktır. Palyaço kılığındaki Teyo ve Taci aşırı hırçın ve tam bir afacan olan çocukların sıra dışı isteklerini yerine getirmek zorunda kalırlar. Bu duruma daha fazla dayanamayan Teyo ve Taci evden kaçıp tesadüfen kayıp ilanı vermiş olan kişinin evine saklanırlar. Bütün karakter kendilerini aynı evde ve aynı belanın içinde bulur.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44105/en-son-ne-olur.html