Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İftar Saati

İftar Saati
İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunduğu İftar Saati programında Kur’an-ı Kerim ve ilahilerle her iftarda manevi bir atmosfer yaşanıyor. Sanatçılar birbirinden güzel ilahileriyle, Mustafa Karataş ise stüdyodan yaptığı canlı yayınla Ramazan’ın coşkusunu evlerinize taşıyor.

RAMAZAN’IN MANEVİ ATMOSFERİ MUSTAFA KARATAŞ’LA KANAL 7’DE YAŞANIYOR
Ramazan Ayı’nın iftar coşkusu Kanal 7 ekranlarında… İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunduğu Mustafa Karataş İle İftar Saati programı Ramazan boyunca her gün 17.00’de canlı yayınla Kanal 7 ekranlarında.
Tasavvuf müziği sanatçılarının söylediği ilahilerle renklenen programda Ramazan’a özel eserler canlı yayında seslendiriliyor. Mustafa Karataş’ın Ramazan ayının güzelliklerini anlamaya dönük sohbeti ve Ramazan ayının manevi coşkusu İftar Saati’yle canlı yayınla Ramazan boyunca Kanal 7’de. Programda ayrıca, Sedat Uçan ve ekibi gönülleri fetheden birbirinden güzel ilahileriyle programa renk katıyor.
İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunduğu İftar Saati programında Kur’an-ı Kerim ve ilahilerle her iftarda manevi bir atmosfer yaşanıyor. Sanatçılar birbirinden güzel ilahileriyle, Mustafa Karataş ise stüdyodan yaptığı canlı yayınla Ramazan’ın coşkusunu evlerinize taşıyor. Ramazan coşkusunu içinde taşıyanlar her akşam iftar sofralarında yerlerini alıyor, dualar, ilahiler ve manevi bir atmosferle renklenen dopdolu bir iftar programı Kanal 7’de ekrana geliyor.
Mustafa Karataş İle İftar Saati Ramazan süresince Mustafa Karataş’ın sunumuyla her gün canlı yayınla 17.00’de Kanal 7 ekranlarında.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44219/iftar-saati.html