Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Seni Bana Yazmışlar

Seni Bana Yazmışlar
Zeynep ve Mehmet özenle hazırlanarak güzel bir akşam yemeği için sevgilileri Burcu ve Yalçın’la buluşurlar. Geceyle ilgili ikisinin de beklentisi büyüktür; Zeynep sevgilisinden evlenme teklifi almayı umarken Mehmet de sevgilisine evlenme teklif etmeyi planlamaktadır.

“AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR!”
En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek…
SENİ BANA YAZMIŞLAR
(Yeni Dizi)
BU SAVAŞTA HER YOL MÜBAH!
1.Bölüm Özet
Zeynep ve Mehmet özenle hazırlanarak güzel bir akşam yemeği için sevgilileri Burcu ve Yalçın’la buluşurlar. Geceyle ilgili ikisinin de beklentisi büyüktür; Zeynep sevgilisinden evlenme teklifi almayı umarken Mehmet de sevgilisine evlenme teklif etmeyi planlamaktadır. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez, en olmayacak anda terk edilirler. İşin kötüsü onları terk eden Burcu ve Yalçın birbirleriyle sevgili olmuşlardır bile. Yalçın’ın cafesinde halkla ilişkiler müdiresi olarak çalışan Burcu ve patronu Yalçın yeni bir aşka çoktan yelken açmışlardır. Bu tesadüf Mehmet ve Zeynep’i yan yana getirir. Eski sevgililerinin aşkını geri kazanmak için harekete geçen ikilinin kesişen yollarında yeni maceralar onları beklemektedir. Yalçın’ın cafesinin tam karşısındaki kahvehanede garson olarak işe başlayan Zeynep, Mehmet’in cafeye giderek Burcu’ya olan aşkını ispat etmek için hazırladığı sürprize ister istemez dahil olur ve olaylar ummadıkları şekilde gelişir.


Yapımcı        : Sinetel
Yönetmen     : Barış Yöş
Senaryo        : Banu Kiremitçi Bozkurt
Süpervizör    : Ziya Öztan
Oyuncular     : Yeliz Kuvancı(Zeynep), Ali İl(Mehmet), Cemal Hünal(Yalçın), Dilşad Çelebi(Burcu), Anıl Çelik(Emre), Erdem Akakçe(Nihat), Gökçe Sezer(Ayşe), Tuna Orhon(Osman), Gümeç Alpay(Sezen), Duygu Çetinkaya(Cansu)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44271/seni-bana-yazmislar.html