Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşağı Yukarı Yemişliler

Aşağı Yukarı Yemişliler
Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri, kendi kanatlarıyla uçmak için ayrıldıkları yuvalarına “AŞAĞI YUKARI YEMİŞLİLİLER” olarak dönüyor! Şahin Irmak, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Gülhan Tekin ve Burcu Gönder, ustaları gibi hem yazıyor hem oynuyorlar.

BU KOMEDİ
“MUTFAK”TA PİŞTİ…
Önce tiyatro sahnesinde, sonra sinema filmlerinde başarılı işlere imza atan BKM Mutfak ekibi, şimdi de kendi yazdıkları dizi ile ATV ekranında!
AŞAĞI YUKARI YEMİŞLİLİLER
 (Tekrar)
Mikail, Sülo, Ali, Serhat, Recep, Emine ve Menekşe’nin hikayesi 13 Ağustos Cumartesi saat 20.50’de ilk bölüm tekrarıyla ATV’de…
BKM’den yeni bir komedi dizisi…
Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri, kendi kanatlarıyla uçmak için ayrıldıkları yuvalarına “AŞAĞI YUKARI YEMİŞLİLİLER” olarak dönüyor!
Şahin Irmak, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Gülhan Tekin ve Burcu Gönder, ustaları gibi hem yazıyor hem oynuyorlar.
İstanbul’da yaşamanın, hayat kurmanın, hele ki daire sahibi olmanın hiç de kolay olmadığının hikayesi...


Yapımcı        : BKM
Yönetmen     : Şahin Altuğ
Senaryo        : BKM Mutfak
Oyuncular     : Şahin Irmak(Sülo), Bülent Emrah Parlak(Mikail), Murat Eken(Serhat), Büşra Pekin(Menekşe), Gülhan Tekin(Emine), Burcu Gönder(Handan)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44391/asagi-yukari-yemisliler.html