Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Süper Starlife

Süper Starlife
Ünlü şarkıcı Gülşen, müzik adamı Ozan Çolakoğlu’yla aşk mı yaşıyor? İkilinin Bebek’teki baş başa görüntüleri, Süper Starlife kameralarına nasıl yansıdı? Ünlü popçu, Bodrum’da Ozan Çolakoğlu’yla birlikte çekilen bikinili görüntüleri için neler söyledi?

SÜPER STARLIFE
Yapımcılığını Tayfun Topal’ın üstlendiği Süper Starlife, bu hafta da ses getirecek konu, görüntü ve röportajlarla dopdolu.
İspanya’nın Atletico Madrid takımına transfer olan Arda Turan’ın Galatasaraylı yönetici Dilara Endican’ın evinde Sinem Kobal ve Meltem Cumbul’la vedalaşmasının çok özel görüntüleri. Ünlü futbolcunun arkasından nasıl su döktüler? Balkondan atılan turuncu poşetin sırrı ne?
Süper Starlife, dizinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya’nın hiç bilinmeyenlerini ekrana getiriyor. Ünlü oyuncunun devlet memuru olduğunu biliyor muydunuz? Erkan Petekkaya’nın en büyük takıntısının ne olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız. İddia ediyoruz!.. Ünlü oyuncuyla bu güne kadar yapılmış en özel röportaj.
Ünlü şarkıcı Gülşen, müzik adamı Ozan Çolakoğlu’yla aşk mı yaşıyor? İkilinin Bebek’teki baş başa görüntüleri, Süper Starlife kameralarına nasıl yansıdı? Ünlü popçu, Bodrum’da Ozan Çolakoğlu’yla birlikte çekilen bikinili görüntüleri için neler söyledi?
Hangi güzel oyuncu, yeni evlendiği ve kendisinden 16 yaş büyük eşiyle, ilk kez nasıl görüntülendi?
Akasya Durağı dizisinin Osman Aga’sı Cezmi Baskın, 4 katlı saray yavrusu yeni evinin kapılarını ilk kez Süper Starlife’a açtı. Eşi Çisel Hanım’ın dillere destan yemek ve tatlılarını yerinde inceleyen Süper Starlife ekibi sizler için muhteşem görüntüler hazırladı. Evin haylaz köpeği Boza, nasıl mikrofonumuzun peşine düştü?
Tolgahan Sayışman ve dizinin Ali Kaptan’ı Erkan Petekkaya’yı gece vakti biraraya getiren ilginç olay ne?
Nurgül Yeşilçay ve boşandığı eşi Cem Özer, oğulları Osman Nejat’la birlikte, evliyken sık sık gittikleri Bebek’teki kafede nasıl hasret giderdiler?
Kanser olma riski taşıdığını açıklayan ünlü manken kim?

Ünlü şarkıcı Nez, bir ay boyunca çiftliğe kapatıldığı iddiasından nasıl ve neden çark etti?
Taklit ustası Yavuz Seçkin’in Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de gerçekleşen çok özel gösterisinden çok özel görüntüler. Bülent Ersoy kuklasıyla sahneye çıkan Yavuz Seçkin’e ünlü diva hangi konuda nasıl itiraz etti? Yavuz Seçkin tek hareketle nasıl Ömer Çelakıl oldu?
Hangi ünlü şarkıcının karaya bağlı lüks teknesinin aslında motoru olmadığı anlaşıldı?
Bebek semtine hayatlarında ilk kez geldiklerini itiraf eden ünlü çift hangisi?
Hangi ünlü şarkıcı, eski nişanlısıyla yeniden barıştı?
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşmesi beklenen konserinin iptal edilmesini bilet fiyatlarının yüksek olmasına bağlayan ünlü şarkıcı kim?
Emel Sayın müziği bırakıyor mu? Yılların sanatçısı neden ‘artık müzik dinlemek istemiyorum’ dedi?
Davut Güloğlu, Kıbrıs’ta hatır fişleriyle kumar oynayıp, kazandığı kumar paralarının kendisine ödenmemesiyle ilgili neler söyledi?
Deniz Feneri soruşturmasında gözaltına alındıktan 4 gün sonra serbest kalan Uğur Arslan, neler yaşadı?
Zeynep Beşerler ve İlker İnanoğlu, yılın magazin bombasını nasıl patlattılar? İkili ne zaman evleniyor?
Serdar Ortaç, ‘ajanslardan topladığı kızlarla geziyor’ iddialarına ne cevap verdi?
Haluk Levent, gitarının si telini koparan Geniş Aile dizisinin Koyu Bilal’i Fırat Tanış’tan nasıl bir intikam almaya hazırlanıyor?
Sosyal medyanın fenomen ismi Erol Köse’nin Hadise’den alıp-veremediği ne? Yılların müzik adamı artık Hadise’yi eleştirmekten neden vazgeçti? Erol Köse sosyal medyaya bulaşmasının gerçek nedenini ilk kez nasıl itiraf etti?
Oyuncu Tolga Karel’in, Azeri manken Günay Musayeva’yla olan ilişkisinin evliliğe doğru gittiği nasıl ortaya çıktı?
Başı dertten kurtulmayan ve “yaşadıklarımdan sadece ben sorumluyum” diyen ünlü şarkıcı kim?
Bir kafede birlikte oturduğu genç bayanla görüntülendiğini fark edince kız arkadaşını kafede bırakıp, aracına bindiği gibi kaçan ünlü komedyen kim?
Tatlıses’in oğlu İdo çapkınlık turunda. İdo hangi Türkiye güzeliyle görüntülendi?
Somali’ye yardım gecesine giderken yolda lüks arabaları çarpışan ve maddi hasarlı kazaya karışan iki ünlü kim? Kazanın sebebini duyunca çok şaşıracaksınız.
Yol kenarında, lastiği patlak halde bekleyen siyah lüks jipin içinden hangi ünlü çıktı?
Hepsi ve çok daha fazlası Simge Tertemiz’in sunumuyla Pazar öğleden sonra 14:30’da, Süper Starlife’ta…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44397/super-starlife.html