Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Başkent Kulisi

Başkent Kulisi
İlk programda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, sivil-asker ilişkisini, yürütülen soruşturmaları, TSK reformunu, dış politikayı, Suriye sorununu ve yeni dönemde terörle mücadeleyi Başkent Kulisi’nde değerlendiriyor.

BAŞKENT KULİSİ
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HÜSEYİN ÇELİK BAŞKENT KULİSİ’NE KONUK OLUYOR
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla yeniden ekranlara geliyor. İlk programda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, sivil-asker ilişkisini, yürütülen soruşturmaları, TSK reformunu, dış politikayı, Suriye sorununu ve yeni dönemde terörle mücadeleyi Başkent Kulisi’nde değerlendiriyor.
Siyaset dünyasından sıcak gelişmeler, olayların perde arkası, derinlemesine analizler, kapalı kapılar arkasında ve kulislerde konuşulanlar… Türkiye’nin siyaset gündemini tutan Başkent Kulisi farklı konukları ve zengin içeriğiyle yeniden ekranlara geliyor. Hafta boyunca ekranlara gelen en sıcak ve en çok konuşulan konular Pazar günleri Başkent Kulisi’nde derinlemesine bir analizle aydınlatılıyor.
Bu hafta Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik Başkent Kulisi’nde... Programda, sivil-asker ilişkisi, yürütülen soruşturmalar, TSK reformu, dış politika, Suriye sorunu ve terörle mücadele konusunda tüm ayrıntılar değerlendiriliyor. Yaş sonrası sivil-asker ilişkileri yeni bir döneme mi girdi? TSK içinde köklü bir reform yapılabilecek mi? İnternet andıcı ile ilgili soruşturma nerelere kadar uzanacak? Hükümet Suriye konusunda Amerika’nın taşeronluğunu mu yapıyor? Terörle mücadele konusunda hükümet yeni dönemde nasıl bir politika izleyecek? gibi sorular Mehmet Acet’le Başkent Kulisi’nde cevap buluyor. Usta gazeteci Mehmet Acet soruyor, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik Başkent Kulisi programında cevap veriyor.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44409/baskent-kulisi.html