Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurşun Bilal

Kurşun Bilal
Jale isimli dansçı bir genç kız, küçük bir gölet kenarında ölü bulunur. Cesette darp, gasp veya tecavüz belirtileri yoktur. Olay yerine bırakılan bir şırınga cinayet aleti olarak not edilir.

BİLAL SUİKASTİN MERKEZİNDE!
KURŞUN BİLAL
(Yeni Bölüm)
MUTLAK ADALET İÇİN…
5. Bölüm Özeti:
Jale isimli dansçı bir genç kız, küçük bir gölet kenarında ölü bulunur. Cesette darp, gasp veya tecavüz belirtileri yoktur. Olay yerine bırakılan bir şırınga cinayet aleti olarak not edilir. Bilal cesedin ağzında oluşan aft iltihaplanmaları ve cesedin bulunuş şekliyle ilgili bir ipucundan yola çıkarak şüphe halkasını oluşturur. Jale’nin eski eczacı sevgilisi, zengin eniştesi ve internetten ona musallat olan Suat Bilal’in çekim alanına girer. Bilal bir gece ölü Jale’den sesler duyar, olay yerine gider ve oradan elde ettiği saçlarla ilgili ürpertici bir detayla cinayete bambaşka bir yönden yaklaşarak olayı çözer. Bu arada Bilal’e intikam duygusu dinmeyen Çıyan, Haman isimli karanlık bir liderden Türkiye’yi karıştırması yönünde talimatı alır. Çıyan, yapacağı suikastların merkezine Bilal ve ekibini oturtmaya kararlıdır.Kurşun Bilal” 15 Ağustos Pazartesi 22.30’da merakla beklenen ilk bölümü ile atv ekranlarında! Kaçırmayın!


Yapımcı / Yönetmen / Senaryo:  Hasan Karacadağ
Oyuncular                      : Gökhan Mumcu (Bilal), Leyla Göksun (Sedef), Sefa Zengin (Çiyan), Cem Kurtoğlu (Faruk), Levent Sülün (Tayfun), Koray Kadir Ağa (Engin).Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44415/kursun-bilal.html