Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yahşi Cazibe

Yahşi Cazibe
Cazibe’nin Azerbaycan’a döndüğünü yazdığı veda mektubunu okuyan Kemal pişmanlık içindedir. Cazibe’nin telefonlara cevap vermemesi üzerine Kemal son çareyi Bakü’ye gidip Cazibe’yle konuşmakta bulur.

KEMAL DEPLASMANDA!
2011 Eurovisyon Birincisi Azerbaycanlı sanatçı Nigar’ın da konuk oyuncu olarak yer alacağı Yahşi Cazibe, sizleri Bakü’nün eşsiz güzellikleri eşliğinde kahkaha ve romantizm dolu dakikalara davet ediyor.  
Yahşi Cazibe” merakla beklenen yepyeni bölümü ile 10 Eylül Cumartesi 20.00’de ATV’de.
 “YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)
53. Bölüm 
Cazibe’nin Azerbaycan’a döndüğünü yazdığı veda mektubunu okuyan Kemal pişmanlık içindedir. Cazibe’nin telefonlara cevap vermemesi üzerine Kemal son çareyi Bakü’ye gidip Cazibe’yle konuşmakta bulur. Kemal ve Cazibe zor da olsa Bakü’de buluşur. Ne var ki Kemal’in durduk yerde ortaya çıkan Azerbaycan seyahatinden şüphelenen Simge de herkesten habersiz soluğu Bakü’de alacak ve kendisinden başka kimsenin anlamadığı lazerbaycan şivesini kullanarak Kemal’i bulmaya çalışacaktır.  Barış ise durduk yerde hayatına giren Nazar ve Mıçı Aga’dan nasıl kurtulacağının hesaplarını yapmaktadır. Tuti ile buluştuğu bir yemekte Mıçı Ağa’nın karşısına çıkması Barış’ı tatlı bir telaşa sürükler.


Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         : Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Serhat Özcan (Medeni), Mertcan Sevimli (Bersan), Tuğçe Kıltaç (Gül), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Eray Türk (Mahsun), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Şeyla Halis (Fakriye)

   Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/44926/yahsi-cazibe.html