Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr.Feridun Kunak Show

Dr.Feridun Kunak Show
Bugünkü programda çocuklarda idrar kaçırma ve vücuttaki radyasyonun atılması hakkında önemli bilgiler verilecek. Programda ayrıca canlı yayında cep telefonlarının yaydığı radyasyon ölçülecek.

VÜCUTTAKİ RADYASYONU ATMANIN YÖNTEMLERİ
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda çocuklarda idrar kaçırma ve vücuttaki radyasyonun atılması hakkında önemli bilgiler verilecek. Programda ayrıca canlı yayında cep telefonlarının yaydığı radyasyon ölçülecek.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Bugünkü programa sabah sporuyla başlanıyor. Programda, çocuklarda idrar kaçırma sebepleri nelerdir? İdrar kaçırma için çok özel hipnoz yöntemleri. Canlı yayında radyasyon ölçümü, radyasyondan korunmanın yolları, vücuttaki radyasyonun atılması için neler yapmalı? Gibi konularla ilgili çeşitli sorular cevap bulacak.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin veriliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09.50’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45674/drferidun-kunak-show.html