Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yalancı Bahar

Yalancı Bahar
Serada Aziz’le karşı karşıya kalan Deniz, onu mektubu görmediğine inandırmak için elinden geleni yapar. Aziz, Deniz’in hiçbir şeyden haberi olmadığına inanmıştır. Ertesi gün Deniz Zeynep’i Mehmet’e her şeyi anlatması için ikna eder.

YALANCI BAHAR
Geçmiş asla peşini bırakmaz...
Başrollerini Cansel Elçin, Fahriye Evcen ve Serkan Ercan’ın paylaştığı, yönetmenliğini Görkem Turgut’un yaptığı, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yalancı Bahar, bu akşam Star’da ekranlara gelecek.
9.bölüm özeti:
Serada Aziz’le karşı karşıya kalan Deniz, onu mektubu görmediğine inandırmak için elinden geleni yapar. Aziz, Deniz’in hiçbir şeyden haberi olmadığına inanmıştır. Ertesi gün Deniz Zeynep’i Mehmet’e her şeyi anlatması için ikna eder. Zeynep Mehmet’le yüzleşir ve ona bütün olanları anlatır. Mehmet öğrendikleriyle çılgına döner. Aziz’i bulmaya çalışırken Müge ile birlikte olduğunu öğrenir. Olaya polis de dahil olur. Müge içinde bulunduğu tehlikeli durumdan habersizdir. Zeynep ailesinin güvenliği için kendini feda eder ve Aziz’le sonu bilinmez bir yolculuğa çıkar. Aziz, Zeynep’le yeni bir hayat kurma planları yaparken çok mutludur. Ancak herkesten uzak dağ evinde geçirdikleri romantik bir geceden sonra Aziz onu bekleyen acı sürprizle karşılaşacaktır. 


YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Görkem Turgut
SENARYO    : Özlem Dumludağ, Nil Güleç Ünsal, Atilla Ünsal, Emre Özdür, Savaş Şaylan
OYUNCULAR    : Cansel Elçin (Av. Aziz/Selim), Fahriye Evcen (Zeynep), Serkan Ercan (Mehmet), Merve Sevi (Müge), Ayda Aksel (Safiye), Cevdet Arıcılar (Musa), Bengü Öztürk (Deniz), Tansu Taşanlar (Aras), Zeynep Kızıltan (Ela), Mert Asker (Bahti), Emir Geylan(Ömer)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45685/yalanci-bahar.html