Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kim Tutar Bizi

Kim Tutar Bizi
Her ekibin 4 kişiden oluştuğu yarışmada her şey çok doğal. Yarışmacılara çılgın bir görev veriliyor. 4 gençten uluşan ekip, bu göreve istedikleri ortamda rahat rahat hazırlanıyorlar. Eğlence dolu bu kısmın sonu ise, eğlenceli olduğu kadar stresli bir anı da beraberinde getiriyor: Final anı!

Kim Tutar Bizi
Kanal D’nin sunuculuğunu Erdem Yener’in yaptığı yeni yarışma programı  “Kim Tutar Bizi” yine, eğlence, heyecan ve keyif dolu yepyeni bir bölümle ekrana geliyor.
Her ekibin 4 kişiden oluştuğu yarışmada her şey çok doğal. Yarışmacılara çılgın bir görev veriliyor. 4 gençten uluşan ekip, bu göreve istedikleri ortamda rahat rahat hazırlanıyorlar. Eğlence dolu bu kısmın sonu ise, eğlenceli olduğu kadar stresli bir anı da beraberinde getiriyor: Final anı!  Gençler, dolu dolu çalıştıkları bu görevi, büyük bir kalabalığın önünde tek seferde başarmaya çalışıyorlar… Görevi başarırlarsa, seçtikleri ödüllerin de sahibi oluyorlar.  Her dakikası adrenalin, heyecan ve kahkaha dolu olan “Kim Tutar Bizi”; gençlerin kendi aralarındaki tadına doyulmaz eğlenceleri,  Erdem Yener’in de esprili ve dinamik sunumuyla ekran başındaki izleyicilere keyif dolu saatler vaat ediyor.  Bu müthiş heyecanı sakın kaçırmayın!      
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45697/kim-tutar-bizi.html