Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İstanbul’un Altınları

İstanbul’un Altınları
Reşat ve Mihrap aşklarını birbirlerine itiraf ederler ve sevgili olurlar. Ancak Reşat’da bir sorun vardır. Ne zaman Mihrap’la baş başa kalsa eli ayağına dolanmakta, terlemekte, kekelemekte hatta bayılmaktadır.

REŞAT’I AŞK VURDU
“İSTANBUL’UN ALTINLARI”
(Yeni Bölüm)
Sezonun en çok konuşulan dizisi, yine çok konuşulacak 12. Bölümüyle 8 Kasım Salı günü saat 20.00’de ATV’de!
12.Bölüm Özet:
Reşat ve Mihrap aşklarını birbirlerine itiraf ederler ve sevgili olurlar. Ancak Reşat’da bir sorun vardır. Ne zaman Mihrap’la baş başa kalsa eli ayağına dolanmakta, terlemekte, kekelemekte hatta bayılmaktadır. Reşat bu durumun sebebini öğrenmek için eski okul arkadaşı olan bir psikoloğa gider. Psikolog, Reşat’a Mihrap’la yalnız kaldığında sakin olabilmesi için telkinde bulunur, rahat olabilmesi için çeşitli yöntemler önerir. Ancak kısa süre sonra, Reşat’ın bu rahatsızlığının sebebinin Mihrap değil, bir başkası olduğu ortaya çıkacaktır.
Fahri İsmet’e olan aşkından dolayı derbeder haldedir. Fahri’nin durumuna acıyan Uğur, Fahri’yi bu tek yönlü aşktan kurtarmak için Ahmet’ten yardım ister. Ahmet bir ağabeyi olarak Fahri’yi bu kara sevdadan vazgeçirmeye çalışacaktır. Ancak bu planda bir sorun çıkacak, olaylar bambaşka bir noktaya gidecektir.
Aşkın Nur Yengi’nin psikolog olarak konuk olduğu İstanbul’un Altınları, yeni bölümüyle 8 Kasım Salı günü saat 20.00’de atv’de…


Yapımcı        : Calinos
Yönetmen     : Celal Kadri Kınoğlu - Birkan Uz
Senaryo        : Haluk Özenç
Oyuncular     : Haluk Bilginer (Reşat Altın), Demet Akbağ (İsmet Azmarazlı), Salih Kalyon (Ahmet), Defne Yalnız (Emine), Gürgen Öz (Tankut), Funda Eryiğit (Ayşegül), Nadir Sarıbacak (Fahri Altın), Taner Ölmez (Mustafa), Pınar Göktaş (Monika) ve Ani İpekkaya (Saadet) ve Günay Karacaoğlu (Uğur)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45833/istanbulun-altinlari.html