Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Papatyam

Papatyam
Necati Ustaların yokluğunu fırsat bilip evde parti yapan kiracı kızlar hem kendi başlarını hem de Feride’nin başını derde sokmuştur. Feride, sorumluluklarını aldığı kızları, bu zor durumdan kurtarabilecek midir?

Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”
Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
116. Bölüm özeti
Necati Ustaların yokluğunu fırsat bilip evde parti yapan kiracı kızlar hem kendi başlarını hem de Feride’nin başını derde sokmuştur. Feride, sorumluluklarını aldığı kızları, bu zor durumdan kurtarabilecek midir? Öte yandan Hatice de “ davetsiz misafir”ini saklamak için uğraşırken evde yeni bir kaos yaşanır. Necati usta bütün bu yaşananların farkına varacak mı?
Herkesi bayram telaşı sarmıştır.  Gülşen tatile gitmek istemektedir. Maddi sıkıntıları devam eden Lütfü’nün ise tek umudu kurbandır…
Çarşıya yeni gelen emlakçının açılışı renkli görüntülere sahne olur. Çeşitli sürprizler yapan emlakçı çarşı halkını şaşırtırken, Feride ve Necati ‘nin tartışmasına sebep olur.
Özge entresan fikirleriyle Seyfo’yu çileden çıkarmaya devam etmektedir. Bu sefer de eve oyuncak bir bebekle gelir. Bu oyuncak bebek Seyfo’nun başına bir sürü dertler açar? Öte yandan Olenka, Cemal’ i Rusça sınavına tabii tutacaktır
Bayram gelip çattığında bütün aile Necati ustaların evinde toplanmıştır. Yalnız bir eksik vardır. Necati usta ortalıklardan kaybolur ve herkesi telaşlandırır. Necati usta nereye kaybolmuştur ?


Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45834/papatyam.html