Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kalbim Seni Seçti

Kalbim Seni Seçti
Melis’in sayıklamalarından şüphelenen Ömer ne sakladığını bulmak için kızının peşine düşer. Kaan da İzzet’ten şüphelenmeye başlayıp onu takibe alır. Melis ile İzzet’i birlikte gören Kaan aralarında bir şeyler döndüğünden şüphelenir.

Derin Bebeğini Aldırmakta Kararlıdır…
Ömer Ne Sakladığını Bulmak İçin Kızının Peşine Düşer…
Aylin ve Handan Derin’i Kararından Döndürmek İçin Birlikte Hareket Ediyor…
KALBİM SENİ SEÇTİ
21.Bölüm
İlk üç bölümüyle izleyicilerin gönüllerinde taht kuran ve izlenme rekorları kıran Kalbim Seni Seçti’nin yapımcılığını Süreç Film/ İnci Kırhan Gündoğdu-Asena Bayhan Bülbüloğlu üstleniyor. Senaryosunu Gül Abus, Gülsev Karagöz ve Özer Çetiner’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda deneyimli bir isim yeralıyor: Hakan Gürtop...
Kalbim Seni Seçti’de, Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Hülya Darcan, Burçin Oraloğlu, Muhammed Uzuner, Burhan Şeşen gibi deneyimli oyuncuların yanı sıra Gürbey İleri, Ozan Osmanpaşaoğlu, Ezgi Eyüboğlu, Cansu Dağdelen, Hazal Filiz Küçükköse, Gözde Kaya’nın da aralarında bulunduğu birçok genç isim de rol alıyor.
Dizinin 10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak yirmi birinci bölümünün özeti ise şöyle:
Melis’in sayıklamalarından şüphelenen Ömer ne sakladığını bulmak için kızının peşine düşer. Kaan da İzzet’ten şüphelenmeye başlayıp onu takibe alır. Melis ile İzzet’i birlikte gören Kaan aralarında bir şeyler döndüğünden şüphelenir.  Kaan ne olduğun anlamak için Emir’in de yardımı ister. İki kardeş ve Ömer Melis’in başındaki derdi çözmek için uğraşır.
Handan verdiği kararı Emir’e en uygun şekilde açıklamak için fırsat ararken Onur ondan önce davranır. Onur’un niyeti sadece bu haberi kullanarak Emir’i yanına çekmektir.
Emir, Ada’yla arasını düzeltmek için çabalarken Onur’dan gelen telefonla yıkılır. Handan’ın kendisini kandırdığını düşünür. Handan Ömer’in yanındayken Emir’den öfkeli bir telefon alır. Oğlunu kaybetmekten korkan Handan, Ömer ile onun peşine düşer. Sonunda Emir’i karakolda bulurlar.
Derin ise bebeğini aldırmakta kararlıdır. Aylin onu bu kararından vazgeçirmek ve Kaan’la arasının düzeltmek için elinden geleni yapar. Ama Derin’i durduramayacağını anlayınca Handan’a gider. İki anne Derin’in pişman olacağı bir adım atmasını engellemek için birlikte hareket eder. Bu sırada Kaan da Derin’i durdurmak için yola çıkar ama beklenmeyen bir olay ona engel olur.Yapım                : Süreç Film
Yapımcı                : İnci Kırhan Gündoğdu, Asena Bayhan Bülbüloğlu
Yönetmen            : Hakan Gürtop
Senaryo                : Gül Abus, Gülsev Karagöz, Özer Çetiner
Görüntü Yönetmeni      : Cidal Canpek
Genel Koordinatör        : Aynur Başgök
Sanat Yönetmeni        : Sedef Gürtop
Müzik                : Günay Uysal
Oyuncular            : Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, İdil Fırat, Hülya Darcan, Burçin Oraloğlu, Muhammed Uzuner, Burhan Şeşen, Gürbey İleri, Ozan Osmanpaşaoğlu, Ezgi Eyüboğlu, Cansu Dağdelen, Hazal Filiz Küçükköse, Gözde KayaSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/45877/kalbim-seni-secti.html