Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ata’yı Anıyoruz

Ata’yı Anıyoruz
NTV, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 73. yıldönümü anma etkinliklerini özel yayınlarla ekrana taşıyor. Programda Anıtkabir, Taksim ve Dolmabahçe’deki anma programları canlı bağlantılarla ekrana getirilecek.

10 Kasım Özel Programı
 “ATA’YI ANIYORUZ”
NTV, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 73. yıldönümü anma etkinliklerini özel yayınlarla ekrana taşıyor.  Programda Anıtkabir, Taksim ve Dolmabahçe’deki anma programları canlı bağlantılarla ekrana getirilecek. Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilen anma  programlarından haberlerin yer alacağı özel yayın iki bölüm olarak yayınlanacak.
Erhan Ertürk’ün sunacağı “Ata’yı Anıyoruz” programının 09:00 ile 10:00 arasındaki ilk bölünün konukları yayına Ankara’dan katılacak olan Tarihçi, Emekli Deniz Kurmay Albay Celalettin Yavuz ve Kültür Üniversitesi Atatürk İlke ve Inkilapları Tarihi Merkezi Müdürü Necati Ulunay Ucuzsatar. Saat 10:00-11 arasıda ekrana gelecek ikinci bölümde ise Tarihçi Orhan Koloğlu ve Kültür Ünivirsitesi Atatürk İlke ve Inkilapları Araştırma Merkezi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Serab Sezer yer alacak. Program konukları Atatürk’ü ve devrimlerini, bugüne yansımalarını anlatacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45878/atayi-aniyoruz.html