Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Akasya Durağı

Akasya Durağı
Veli bey Osman’ ın evini satın almak ister fakat Osman evini satmak istemez. Veli Sinan’ın taksisine biner Osman’ın eve vereceği fiyatı öğrenince evi senin alması için yardımcı olacağını söyler. Kendisi de bu yüzden komisyon alacaktır.

“AKASYA DURAĞI ”
Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Yaşar Seriner’in yaptığı senaryosunu Resul Ertaş’ın yazdığı başrollerini Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan Nilgün Belgün, Levent Ülgen, Aslı Altaylar, Gülay Baltacı, Timur Acar, Pınar Aydın, Tarık Ündüz, Alp Kırşan, Ateş Fatih Uçan ve Pelin Sönmez’in paylaştığı “Akasya Durağı” yeni bölümleri ile Star TV’de.
140. Bölüm Özet:
Veli bey Osman’ ın evini satın almak ister  fakat Osman  evini satmak istemez. Veli  Sinan’ın taksisine biner Osman’ın eve vereceği fiyatı öğrenince  evi senin alması için yardımcı olacağını söyler. Kendisi de bu yüzden komisyon alacaktır. Sinan Osman’a evin altında yatır olduğunu söyler ve  gece ak sakallı dede kılığında eve girip hepsini korkutur. Osman da sonunda evini satmaya karar verir fakat işler hiç sanıldığı gibi gitmeyecektir.
Arif’in kız arkadaşı Melda işsiz olduğu için Arif’ten iş bulması için yardımcı olmasını ister.  Merve  bu arada kıskançlık krizine girer ve her şeyi berbat eder.
Ahmet hapisten çıkar ve  İpek’ in peşine düşer. Onun Akasya Durağı’nda çalıştığını öğrenince kaçırma planları yapar ve bunu gerçekleştiri. Nuri babalar  polislerle İpek’i kurtarmaya çalışırlar.


Yapımcı    : Erler Film
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Oyuncular     : Zeki Alasya (Nuri), Cezmi Baskın (Osman),Onur Şan (Seyit),Nilgün Belgün (Eleni),Levent Ülgen (Sinan)Aslı Altaylar (Gülbin),Gülay Baltacı (Safiye), Timur Acar
(Arif), Pınar Aydın (İpek),Tarık Ündüz (Emre),Alp Kırşan ( çınar)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45880/akasya-duragi.html