Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Alemin Kralı

Alemin Kralı
Kilo aldıklarını düşünen Mehveş, Asalet ve Jülide zayıflamak için spor salonuna gitmeye karar verirler. Aslan Kıral, spor salonu fiyatlarını duyunca gitmelerine izin vermez. Bunun üzerine Asalet Belediye Başkanını arayarak evin önüne spor aletleri getirtir.

Aslan’ın Bittiği An…
Taytlı Kıral…
Her hafta Cuma akşamları atv ekranlarında ilgiyle izlenen Alemin Kıralı’nda kahkaha tufanı tüm hızıyla devam ediyor. Aslan Kıral ve kaynanası Asalet arasındaki güç savaşı bu sefer Kıral’a pahalıya patlıyor.
Kilo aldıklarını düşünen Mehveş, Asalet ve Jülide zayıflamak için spor salonuna gitmeye karar verirler. Aslan Kıral, spor salonu fiyatlarını duyunca gitmelerine izin vermez. Bunun üzerine Asalet Belediye Başkanını arayarak evin önüne spor aletleri getirtir. Evin önünde giydikleri daracık taytlarla tüm mahallenin gözü önünde spor yapmaya başlayan Mehveş, Asalet ve Jülide’yi gören Aslan deliye döner ve kendince bir plan yapar.
Beşer, Kubat ve Oben’i de yanına alan Aslan Kıral, tüm aletleri gece yarısı çalar. Aletleri Aslan’ın çaldığını düşünen ama bunu kanıtlayamayan Asalet, eve yakışıklı pilates hocası Oktay’ı çağırır. Dışarıda Oktay’ı sıkıştırıp tehdit eden Aslan, Kubat ve Beşer Oktay’dan ummadıkları bir şekilde dayak yiyince spor aletlerini geri getirmeye karar verirler. Spor aletlerini tam yerine koyacakları sırada polise yakalanan üç kafadara hakim tarafından ağır bir ceza verilir. Aslan, Kubat ve Beşer giydikleri taytlarla mahallelinin gözü önünde polis gözetimi altında spor yapmak zorunda kalırlar. Aslan’ı bu şekilde spor yaparken görüntüleyen Asalet’in eline ise büyük bir koz geçer.
Alemin Kıralı’nın kahkaha dolu bu bölümü 11 Kasım Cuma akşamı  saat 20.00’de atv ekranlarında olacak…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/45887/alemin-krali.html