Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 5’Er Beşer

5’Er Beşer
Aziz Hoca ve ekibi, 3 ay önce 3 günlüğüne Türkiye’ye gelip yerleşen Almancı aile ile gerçeği, bir boksörün yenilgisi ile mücadeleyi, bir erkeğin sevgilisi ile yaptığı planlı bir buluşma ile organize olmayı ve iki spikerin kavgası ile meslek hastalığını inceleyecekler.

50 CENT’iN DÜET YAPTIĞI RAP ŞARKICISI “RAMİZ” ve DÜNYACA ÜNLÜ KLARNET USTASI “SERKAN ÇAĞRI” İLE
RAP VE KLARNET DERSLERİ BAŞLIYOR…
 ‘5’ER BEŞ’ER’
(Yeni Bölüm)
Komedi - Reality - Tiyatro
5’er Beşer izleyici ile doğaçlama diyaloga giren, her hafta farklı konuların oynandığı ve karakterlerin sahne arkasında yaşadıklarını reality show mantığı ile birleştiren komedi-reality-tiyatro programıdır. Ali Sunal, Alper Kul, Mine Tugay, İrem Sak ve Okan Çabalar’ı oyuncu kadrosunda buluşturan "5’er Beşer" farklı ve eğlenceli kurgusu ile izleyicileri ekran başında hem güldürmeye hem de şaşırtmaya devam ediyor.
8. Bölüm Özet:
Aziz Güngör Esen ve ekibi, insanlığın sorunları ile boğuşmaya, dertlerine deva olmaya devam ediyor. Aziz Hoca ve ekibi, 3 ay önce 3 günlüğüne Türkiye’ye gelip yerleşen Almancı aile ile gerçeği, bir boksörün yenilgisi ile mücadeleyi, bir erkeğin sevgilisi ile yaptığı planlı bir buluşma ile organize olmayı ve iki spikerin kavgası ile meslek hastalığını inceleyecekler.
İsmail’in (Alper Kul) Rap, Hakkı’nın (Okan Çabalar) klarnet dersi almaya başlamasıyla sahnede işler karışır ve unutulmaz anlar yaşanır.
“Gerçek”, “Mücadele”, “Organize olmak” ve “Meslek hastalıkları” konu başlıkları ile Aziz Güngör Esen, 5’er Beşer müdavimlerini, hayatın bilinmezlerini çözmeye ve bol kahkahaya davet ediyor.


Yapım        : BKM
Proje Tasarım    : Elif Yakarçelik, Alper Kul
Yönetmen        : Meltem Bozoflu
Senaryo Editörü    : Murat Kepez
Müzik            : Cem Özkan
Oyuncular        : Ali Sunal, Alper Kul, Mine Tugay, İrem Sak, Okan ÇabalarSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/45891/5er-beser.html