Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dedektif Memoli

Dedektif Memoli
Kürşat’ın kardeşi Melek’in kimliğini tespit eden Memoli, Cem ve Başak’la birlikte bir ipucu bulmak ümidiyle ellerinde arama emri olmadan gizlice eve girerler. Burada Melek’in Kürşat’ın kız kardeşi olduğunu öğrenen Memoli, baş düşmanını yakalamak için yeni bir plan yapar.

Melek’in Kürşat’ın Kız Kardeşi Olduğunu Öğrenen Memoli, Yeni Bir Plan Yapar…
İlyas ve Emrullah Memoli’den Kürşat’a Karşı Ezo’nun Kendilerine Verilmesini Teklif Ederler…
DEDEKTİF MEMOLİ
7. BÖLÜM
Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, en sevilen polis kahramanı MEMOLİ, yeni maceralarla ekranlara geri dönüyor.
Ülkemizde bir döneme damgasını vuran, rating rekorları kıran ve çok sevilen yerli polisiye, macera dizisi olarak Türk televizyon tarihine geçen Yılan Hikayesi’nin yeni versiyonu DEDEKTİF MEMOLİ,  her hafta Cuma akşamları saat 20:00’de TNT izleyicileriyle buluşuyor.
Yeni seride bir cinayet masası dedektifi olarak karşımıza çıkan ve oğlunun katilini bulmaya and içmiş MEMOLİ,   bu yeni maceralarında, törelere başkaldırdığı için idam fermanı yazılan Ezo ve polisiye dizilerin yazarı ve Türkiye’nin en çok izlenen polisiye dizisinin güzel başrol oyuncusu Zeynep arasında duygu fırtınalarına da sürükleniyor.
Yapımcılığını rating rekorları kıran dizilere imza atan SÜREÇ Film/Ali Gündoğdu’nun üstlendiği DEDEKTİF MEMOLİ’nin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryoyu da yazan usta bir isim Tayfun Güneyer oturuyor. Dizide, DEDEKTİF MEMOLİ’yi sanat dünyasının genç yeteneği Emre Kızılırmak, Zeynep’i ünlü sunucu, oyuncu Burcu Esmersoy, Ezo’yu ise ‘unutulmaz’ televizyon yıldızı Özlem Yılmaz canlandırıyor.
Dedektif Memoli 7. Bölüm Özeti:
Kürşat’ın kardeşi Melek’in kimliğini tespit eden Memoli, Cem ve Başak’la birlikte bir ipucu bulmak ümidiyle ellerinde arama emri olmadan gizlice eve girerler. Burada Melek’in Kürşat’ın kız kardeşi olduğunu öğrenen Memoli, baş düşmanını yakalamak için yeni bir plan yapar. Melek’in okuduğu üniversiteye giderek kendine öğrenci süsü veren Memoli onunla yakınlaşmaya çalışır. Kürşat’ın yanından ayrılan Emrullah ve İlyas ise Memoli’ye giderek Kürşat’ın yerini söylemelerine karşılık kendilerine Ezo’nun verilmesini teklif ederler. Zeynep dizinin yeni sezon bölümlerinin başlaması şerefine evinde bir parti verir. Hülya Avşar Show’a canlı yayın bağlantısının da gerçekleştirildiği partide Zeynep diziye yeni katılan Memoli karakterinden bahseder. Tesadüf eseri televizyonda Zeynep’in açıklamalarını dinleyen Memoli, partiye gider ve Zeynep’ten Memoli karakterini diziden çıkartmasını ister.


Yapımcı                    :      Süreç Film/Ali Gündoğdu
Yönetmen               :      Tayfun Güneyer
Senaryo                  :      Tayfun Güneyer
Görüntü Yönetmeni     :      Bülent Terzioğlu
Sanat Yönetmeni         :      Hasan Doğan
Oynayanlar            :      Emre Kızılırmak, Özlem Yılmaz, Burcu Esmersoy, Ünal Yeter, Hilal Uysun, Barış Başar, Demir Karahan, Aysen İncSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/45898/dedektif-memoli.html