Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Başkent Kulisi

Başkent Kulisi
Programa bu hafta Maliye Bakanı Mehmet Şimşek konuk olarak katılacak. Programda, Avrupa ülkelerini sarsan ekonomik kriz ve Türkiye ekonomisi masaya yatırılacak.

MALİYE BAKANI MEHMET ŞİMŞEK
BAŞKENT KULİSİ’NDE
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla ekrana geliyor. Programa bu hafta Maliye Bakanı Mehmet Şimşek konuk olarak katılacak. Programda, Avrupa ülkelerini sarsan ekonomik kriz ve Türkiye ekonomisi masaya yatırılacak.
Siyaset dünyasından sıcak gelişmeler, olayların perde arkası, derinlemesine analizler, kapalı kapılar arkasında ve kulislerde konuşulanlar… Türkiye’nin siyaset gündemini tutan Başkent Kulisi farklı konukları ve zengin içeriğiyle yeniden ekranlara geliyor. Hafta boyunca ekranlara gelen en sıcak ve en çok konuşulan konular Pazar günleri Başkent Kulisi’nde derinlemesine bir analizle aydınlatılıyor.
Başkent Kulisi’ne bu hafta Maliye Bakanı Mehmet Şimşek konuk olarak katılacak. Programda, Avrupa yüzyılın en büyük krizine doğru mu sürükleniyor? Yunanistan, İtalya, İspanya, Portekiz ve İrlanda gibi ülkelerdeki ekonomik kriz Avrupa Birliği’ni çatırdatıyor mu? Türkiye’deki ekonomik dengeler ne durumda? Avrupa’da büyük bir kriz patlarsa Türkiye bundan nasıl etkilenir? Avrupa’daki ekonomik sorunların Türkiye üzerinde ne tür etkileri olabilir? Gibi sorular cevap bulacak. Mehmet Acet soracak. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek canlı yayında cevap verecek.                            
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46354/baskent-kulisi.html