Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bir Ömür Yetmez

Bir Ömür Yetmez
Hazal, Ali’nin ve babasının içinde bulunduğu karanlık dünyayla ilk kez yüzleşmiştir. Ali Hazal’ın herşeye tanık olduğunu fark eder. Hazal gördüklerinin etkisi altında oradan uzaklaşırken Ali de onun peşine takılır.

“BİR ÖMÜR YETMEZ”
Naz Elmas Bir Ömür Yetmez’de...
Başrollerini Mert Fırat, Ezgi Mola, Özkan Uğur, Lale Mansur ve Ahmet Rıfat sungar’ın paylaştığı “Bir Ömür Yetmez” e bu hafta Melek karakteri ile Naz Elmas da dahil oluyor. Ali’nin ( Mert Fırat ) eski bir arkadaşı olan Melek yıllar sonra ortaya çıkar ve gelişi ile Ali’nin kafası karışır.
ALİ ve ÖMER GEÇMİŞİN PERDESİNİ ARALIYORLAR…
Hazal, Ali’nin ve babasının içinde bulunduğu karanlık dünyayla ilk kez yüzleşmiştir. Ali Hazal’ın herşeye tanık olduğunu fark eder. Hazal gördüklerinin etkisi altında oradan uzaklaşırken Ali de onun peşine takılır.  Bütün bu olanlardan sonra Ali ve Hazal baş başa kalacak ve artık birbirlerine karşı dürüst olmak dışında pek de bir seçenekleri olmayacaktır.
Bu sırada, Ali’nin Melek isminde gizemli bir dostu, yeniden Ali’nin hayatına girmek için çabalamaktadır ve bu uğurda ne kadar gözü kara davranabileceğini göstermeye başlar.
Son günlerde yaşadığı olaylar yüzünden Zuhal kendini güvende hissetmemektedir ve artık Şeker’in kendi evine taşınma teklifine karşı koyamaz. Zuhal’in Şeker’in evine taşınmasıyla Hazal ve Figen ile olan ilişkisi daha da gerilecektir.
Ömer, geçmişinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmek için araştırma yapmaya başlar. Öğrendikleri onu gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak ama hayatının dengesini de altüst edecektir.


Yapımcı    : TMC /  Erol Avcı
Yönetmen    : İlksen Başarır
Bölüm        : 3
Senaryo    : Gül Dirican,  Duygu Ertekin, Elif Akçalı, Nazlı Elif Durlu
Oyuncular:  Mert Fırat  (Ali Akyol), Ezgi Mola  (Hazal Sertel), Özkan Uğur  (Kemal Sertel/Şeker), Lale Mansur (Zuhal Özer), Ahmet Rıfat Sungar (Ömer Batur), Kevork Malikyan (İsmail Koçer), Kaan Urgancıoğlu (Eren), Nazan Kesal (Şükran), Merve Erdoğan (Gülay), Kadir Özdal  (Rıza)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46361/bir-omur-yetmez.html