Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bugün Ne Giysem?

Bugün Ne Giysem?
“Bugün Ne Giysem”’de; Türkiye’nin en şık kadını, halk tarafından gönderilecek sms oylarıyla belirlenerek. Kazanan yarışmacı, hem 100 bin TL’nin, hem de çok özel bir tasarım olan tacın sahibi olacak.

YENİ BÖLÜM
BUGÜN NE GİYSEM?
FİNALE DOĞRU
BUGÜN NE GİYSEM?’E BUGÜN; “EMEL ACAR” KONUK OLUYOR
Caner ERDEM yönetimindeki Show Tv  İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, “En Şık” seçilmek için yarıştığı 100 bin TL büyük ödüllü  “Bugün Ne Giysem” yeni yayın döneminde Show TV ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor.
MODA AVCISI JÜRİ
Ünlü Koreograf Uğurkan Erez’in danışmanlığında yapılan programın jüri üyeliğini ise, moda avcıları olarak tanınan; Ivana Sert ve Hakan Akkaya yapıyor.
HALK TARAFINDAN SEÇİLECEK
“Türkiye’nin en şık kadını”nı seçme iddiasıyla hayata geçirilen proje “Bugün Ne Giysem?”de, binlerce kadın arasında yapılacak eleme sonucunda, sadece 12 kadın finale kalmayı başaracak. Müthiş bir heyecan ve çekişme içinde geçecek olan “Bugün Ne Giysem”’de; Türkiye’nin en şık kadını, halk tarafından gönderilecek sms oylarıyla belirlenerek. Kazanan yarışmacı, hem 100 bin TL’nin, hem de çok özel bir tasarım olan tacın sahibi olacak.
Bugün, Emel Acar’ın konuk jüri olarak katılacağı, kendine güvenenlerin, tarzına güvenenlerin programı “Bugün Ne Giysem” 5 Aralık Pazartesi ve hafta içi her gün saat 14.45’te Show Tv’de…
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/46367/bugun-ne-giysem.html