Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Besleniyor muyuz, Tıkınıyor muyuz?” ile “SGK’lılar Hangi Özel Sağlık Hizmetlerinden Yararlanabilir?” sorularına yanıt aranacak.

 “Doktorum
“Besleniyor muyuz, Tıkınıyor muyuz?”
“SGK’lılar Hangi Özel Sağlık Hizmetlerinden Yararlanabilir?”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Besleniyor muyuz, Tıkınıyor muyuz?”  ile “SGK’lılar Hangi Özel Sağlık Hizmetlerinden Yararlanabilir?” sorularına yanıt aranacak.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ile Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel Doktorum’un uzman konukları.
İhtiyacımız olandan fazlasını almak, ihtiyacımız olandan fazlasını yemek…Tüketim toplumlarının, diyetini obezleşip, kredi kartı mağduru olmakla ödedikleri önemli bir sorun. Artık hiçbir yiyeceğin karşısında yutkunmuyoruz. Tok da olsak yiyoruz. Tabaklarımıza tepeleme dolduruyoruz. TV karşısında yiyoruz, sokakta yiyoruz, yatarken, gece yarısı… Sürekli yiyoruz. Yemekle kalmayıp sürekli yiyeceklerden, yemeklerden söz ediyoruz. Duygusal boşluklarımızı argo tabirle tıkınarak doldurmaya çalışıyoruz. Bundan kurtulmak mümkün mü? Doktorum’da ayrıntılı olarak anlatılacak.
Sigortası olmayanlar devlet hastanesinde muayene olabilir mi?  SGK’lılar özel hastanelerdeki hangi sağlık hizmetlerinden yararlanabilir? Yeşil karttan nasıl faydalanılır? Yeşil karttan SGK’ya nasıl geçilir?  Yeşil kartlılar özel hastaneye gidebilir mi? Bu önemli soruların yanıtlarını Ünlü Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Tezel Doktorum’da verecek.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47134/doktorum.html