Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kazanmak İçin 1 Dakika

Kazanmak İçin 1 Dakika
“Kazanmak için 1 Dakika”, her evde rahatlıkla bulunan malzemeler kullanılarak, 1 dakika içerisinde tamamlanacak oyunlardan oluşuyor. Büyük ödülü kazanmak için, 10 oyundan her birini, 1 dakikada tamamlamak zorunda olan yarışmacıların, oyun süresince 3 de can hakları bulunuyor.

Kazanmak İçin 1 Dakika
Kanal D’nin sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı sevilen yarışma programı “Kazanmak İçin 1 Dakika”nın Cumartesi günü yayınlanan bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor.
“Kazanmak için 1 Dakika”, her evde rahatlıkla bulunan malzemeler kullanılarak, 1 dakika içerisinde tamamlanacak oyunlardan oluşuyor. Büyük ödülü kazanmak için, 10 oyundan her birini, 1 dakikada tamamlamak zorunda olan yarışmacıların, oyun süresince 3 de can hakları bulunuyor. Yarışmacıların, barajlarda oyunu durdurup, dilerlerse o zamana kadar kazandıkları ödül tutarını alarak ayrılabiliyorlar.
Yarışmada, becerisine güvenenler için, oyun sonuna kadar gidip, 500 bin TL’lik büyük ödülü kazanma şansı da bulunuyor.  Her anı heyecan dolu olan “Kazanmak İçin 1 Dakika”yı sakın kaçırmayın!       
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47438/kazanmak-icin-1-dakika.html