Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Leyla ve Mecnun

Leyla ve Mecnun
Leyla ile Mecnun’un kahkaha dolu yeni bölümünde olaylar şöyle gelişiyor; Arda’nın babası tüm dünyaya adını duyurmak için ArdaDan isimli markayla ürünler piyasaya sürme kararı almıştır. Bunun için Şirin’den yardım ister.

Mecnun Sedef’i ikna etmeye çalışıyor
 Leyla ile Mecnun’un kahkaha dolu yeni bölümünde olaylar şöyle gelişiyor; Arda’nın babası tüm dünyaya adını duyurmak için ArdaDan isimli markayla ürünler piyasaya sürme kararı almıştır. Bunun için Şirin’den yardım ister. Şirin’in insanları ikna etmesiyle tüm mahalleli ArdaDan markasının reklamını yapmaya başlar. Bu arada Mecnun, kendisini yanlış anlayan Sedef’e, durumu açıklamak için elinden geleni yapacaktır.
Eflatun Film’in yapımcısı olduğu, genel yönetmenliğini Onur Ünlü’nün, yönetmenliğini ise Eyüp Boz’un yaptığı Leyla ile Mecnun’un oyuncu kadrosunda; Ali Atay,  Zeynep Çamcı, Müge Boz, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Osman Sonant , Köksal Engür, Güler Ökten, İşdar Gökseven, Ayşe Selen, Mehmet Usta, Neslihan Aker, Berk Sarıbay ve Açelya Devrim Yılhan yer alıyor. Leyla ile Mecnun her pazartesi TRT1 de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47631/leyla-ve-mecnun.html