Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Asabiyim

Asabiyim
Patronu tarafından sürekli hakkı yenen, sevgilisi Linda’yla işleri yoluna koymak isterken Linda’nın hala arkadaş olduğu eski sevgilisi Andrew yüzünden bir türlü sonuca ulaşamayan Dave Buznik, sakin ve sessiz bir adamdır.

Gişe Filmleri Kuşağı
“ASABİYİM”
Adam Sandler ve Jack Nicholson’dan öfkenize hakim olma yöntemleri…
Patronu tarafından sürekli hakkı yenen, sevgilisi Linda’yla işleri yoluna koymak isterken Linda’nın hala arkadaş olduğu eski sevgilisi Andrew yüzünden bir türlü sonuca ulaşamayan Dave Buznik, sakin ve sessiz bir adamdır. Hatta yaptığı bir uçak yolculuğunda film izlemek için hostesten deflarca kulaklık isterken de sabrına hakim olmayı başarır. Ancak o ne kadar sakin olursa olsun, hostes ve uçak güvenlik görevlisi onu sürekli sakin olmaya davet eder ve Dave kendini mahkemede bulur. Öfke Kontrolü terapisi alması karşılığında hapse girmeden bu durumdan sıyrılabileceğini öğrenen Dave teklifi isteksizce kabul eder. Ama asıl sınav sıradışı tedavi yöntemleri olan terapist Buddy Rydell’ın Dave’in evine taşınmak gibi akıl almaz tekniklerine dayanmaktan geçmektedir. Dave hayatında hiç hissetmediği kadar öfke duymakla yüzleşmenin yanı sıra, Buddy’nin raporunu da kapmak zorundadır.
Başrollerini Adam Sandler ve üç Oscar’lı Jack Nicholson’ın üstlendiği Anger Management’ın yönetmenliğini de Peter Segal üstleniyor. En son Get Smart’la karşımıza çıkan Segal, Anger Management’tan sonra The Longest Yard ve 50 First Dates’te de Adam Sandler’la çalıştı. Nicholson ve Sandler gibi farklı jenerasyonların kültleşmiş oyuncularını bir araya getiren yapımda January Jones, John Turturro ve Woody Harrelson gibi sürpriz isimlerle de karşılaşacağız.


Orijinal adı: ANGER MANAGEMENT
Yönetmen: PETER SEGAL
Oyuncular: ADAM SANDLER, JACK NICHOLSON, MARISA TOMEI
Yapım yılı: 2003Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47637/asabiyim.html