Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Firar

Firar
İhanet ettiği için Aziz Ağa tarafından vurulan ve ağır yaralanan Baran, hastanede hayati tehlikeyi atlatır ama onun için tehlike hala devam etmektedir. Aziz Ağa, kendisinin başaramadığı Baran’ı öldürme görevini bir adamı aracılığıyla hastanede yapmaya çalışır.

Yeni Bölüm
FİRAR
Başrollerini Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu,  Engin Şenkan  ve Eda Özarkan’ın  paylaştığı, Firar’da heyecan devam ediyor.
Civan, Nadir’ı yakalamak için Gönül’ü koz olarak kullanır.
İhanet ettiği için Aziz Ağa tarafından vurulan ve  ağır yaralanan Baran, hastanede hayati tehlikeyi atlatır ama onun için tehlike hala devam etmektedir. Aziz Ağa, kendisinin başaramadığı Baran’ı öldürme görevini bir adamı aracılığıyla hastanede yapmaya çalışır.
Baran’ın başına gelenlerden kendini sorumlu tutan Nadir ise onu bir an olsun yalnız bırakmaz.
Bu arada Civan babasının neden gözünün önünde duran Nadir’i öldürmediğine bir türlü anlam veremez. Aziz Ağa polisin dikkatini üzerine toplamamak için bir süre Nadir’in peşini bırakmak niyetindedir. Ama Civan kendi yöntemleriyle iz sürmeye ve Nadir’i bulmak için yeni planlar yapmaya kararlıdır. Bu konuda elindeki en büyük koz ise Gönül olacaktır.
Öte yandan Bahtiyanların evinde uzun zamandan beri huzursuzluk havası esmektedir. Mahur Hanım iyileşmeye başlayınca Asude onu rahatsız etmeye çalışır. Cemre ise Semih’in kendisine yaşattıklarından sonra toplarlanmaya başlar ve şirketin başındaki işine geri döner.
Bu arada savcı Nadir’e ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Ancak önüne beklemediği şekilde çıkan engeller Nadir’in zaman kazanmasına yol açar. Komiser Elif ise bir yanda savcının yanında olan bitenden haberdarken, diğer yanda kalbine söz geçirmeye çalışır. Nadir’in kurtulmasını isterken mesleğinin gereklerini de yerine getirmek zorundadır.


YAPIMCI    : Koliba Film- Ata Türkoğlu
YÖNETMEN    : Cemal Şan
SENARYO    : Ozan Yurdakul
OYUNCULAR    : Caner Cindoruk (Nadir), İsmail Hacıoğlu (Civan), Engin Şenkan (Aziz Ağa), Lila Gürman (Mahur Hanım), Eda Özarkan (Elif),Didem Balçın (Gönül),Haki Biçici(Ekber) Şebnem Hassanisoughi (Asude), Necip Memili (Fikret), Duygu Çetinkaya (Betül) Beyza Şekerci (Cemre), Timur Ölkebaş (Baran), Osman Akça (Turaç), Meral Niron (Nine).
Bölüm            :23
Müzik Direktörü: Hasan Saltık
Müzik              :Kalan Müzik / Engin Arslan, (Mayki) Murat BaşaranSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/47642/firar.html