Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dr.Feridun Kunak Show

Dr.Feridun Kunak Show
“Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda, bebek sağlığı, bakımı ve masajı hakkında önemli bilgiler paylaşılacak.

BEBEK SAĞLIĞI İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen “Dr. Feridun Kunak Show”da tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. Bugünkü programda, bebek sağlığı, bakımı ve masajı hakkında önemli bilgiler paylaşılacak.
Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşan Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar,  ağrılar için alternatif tedavi yöntemleri, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular yer alıyor.
Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” da sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgiler ekrana geliyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.
Bugünkü programa sabah sporuyla başlanıyor. Programda, bebek sağlığı ve bakımı hakkında önemli bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Program boyunca, sabah sporu, bebek sağlığı için dikkat edilmesi gereken konular, bebek masajı ve bebekler için besleyici çorba tarifi ekrana gelecek.
Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09:50’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47651/drferidun-kunak-show.html