Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kim Milyoner Olmak İster?

Kim Milyoner Olmak İster?
27 yaşındaki Artun BÖKE, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun. Annesi eczacı, babası diş hekimi olan Artun, doğuştan engelli. Ailesi Bursa’da yaşayan Artun, İstanbul’da tek başına yaşıyor.

ŞİİR KİTABINI BASTIRABİLMEK İÇİN YARIŞACAK!
“KİM MİLYONER OLMAK İSTER”
Kenan Işık’ın Sunumuyla atv’de!…
(Yeni Bölüm)
1) Artun BÖKE
27 yaşındaki Artun BÖKE,  İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun. Annesi eczacı, babası diş hekimi olan Artun, doğuştan engelli. Ailesi Bursa’da yaşayan Artun, İstanbul’da tek başına yaşıyor. Bir firmada tasarım mühendisi olarak çalışıyor, İngilizce ve Almanca biliyor.  Yarışma öncesi kendisine sorulan 25 mülakat sorusundan 19 tanesini doğru cevaplayan Artun’un hedefi 250.000 TL kazanmak ve ev almak. Artun, kendini içten, garip ve güvenilir biri olarak tanımlıyor.
2) Sait Sidar KURT
Sait Sidar Kurt, İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde okuyor. Bilgi Üniversitesi’nde Üstün Başarı Programına dahil olduğu için,  London School of Economics ile çift diploma programına dahil edilmiş. Aslen Bitlis’li olan Sidar, yarışmaya makine mühendisi olan babası İbrahim Bey ve kardeşi ile birlikte gelmiş. Sidar, yarışmadan kazanacağı para ile kendi şiir kitabını bastırmak ve yüksek lisans yapmak istiyor.
Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla Perşembe 22.45’de Atv’de… Kaçırmayın!.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/47681/kim-milyoner-olmak-ister.html